Opel Astra - Pomoc oko felgi :)

Opel Astra - Pomoc oko felgi :)

Član
Ako moze neko da mi pomogne razmisljam da ofarbam felge u crnu boju (unutrasnjost) pa da vidim kako ce izgledat...

ovu:

Uploaded with ImageShack.us

il ovu:

Uploaded with ImageShack.us


a felge bi da ovako izgleda da se popuni ova unutrasnjost crnom bojom
http://www4.slikomat.com/11/0308/quc-edo.jpg

Hvala !
 
Ja ne bi dirao , prvo sto ti niko nece uraditi kao sa slike a drugo sto ce crna boja pojesti felgu , ako vec hoces nesto kupi drugi set jer ipak su ovo fabricke obicne felge i vazda ce biti ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja ne bi dirao , prvo sto ti niko nece uraditi kao sa slike a drugo sto ce crna boja pojesti felgu , ako vec hoces nesto kupi drugi set jer ipak su ovo fabricke obicne felge i vazda ce biti ;)
vidio sam da rade ljudi i super izgleda... jeftinije cu proc farbanjem nego da kupim nove :)) ipak je ovo bosna :p
 
dsc0746j-1.jpg
;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
ne valja, nemoj :D

ionako ces ga zamijenit opet za sedmicu, sta ces dzaba farbat :lol:

pa jel ne stoji ovako sa crnim felgama ? :O

ma nema veze, hocu da ga sredim i takvog da ga predam vlasniku :)))
 
Član
a sto ne probas odraditi carbonom felge mozda se tebi svidi a i vlasniku kasnije...:icon_smile:
 
Član
Pitaj Trizexa imal vremena nek ti proba on odradit ;)

C.Norris je napisao(la):

Jeftinije mu je da zamijeni felge nego zoka da mu lijepi foliju na ove :icon_eek:

Imas onog lika u Kalesij radi profesionalno sa folijama a duplo jeftini od zoke ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Pitaj Trizexa imal vremena nek ti proba on odradit ;)

C.Norris je napisao(la):

Jeftinije mu je da zamijeni felge nego zoka da mu lijepi foliju na ove :icon_eek:

Imas onog lika u Kalesij radi profesionalno sa folijama a duplo jeftini od zoke ;)


imal broj taj lik, da vidim kolko ce me izac to ?
 
Član
url

evo ti stranica od tog lika znaci sve radi sa folijama i prozore cak i eko kozom je poceo raditi pa imas galeriju pa pregledaj i kontakt ti je na sttranici pa vidi odgovaral ti...nalazi se u kalesiji-Mahala.....;)
 
Top