Okupljanje 1. aprila u Brckom (video snimak sa BDC televizije)

Okupljanje 1. aprila u Brckom (video snimak sa BDC televizije)

Evo momci, snimak sa okupljanja prosle nedjelje, bio je u petak na BDC televiziji, mada sumnjam da je iko stigao odgledat, stoga evo ovako:

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/aEdLcxXmpQA?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Koji motor imaju superb i golf 5 crveni:icon_question:

A zar nije tala bio brzi od maserati-a? na ovoj trci je izgubio cini mi se :icon_question:
 
Član
crveni golf je 105ks s cipom koliko sam upoznat, a superb ima vise nezz koliko :icon_biggrin:

fino odradjeno, moglo je i bolje jer su neka odlicna auta ostala nesnimljena ...ali okupljanje je bilo na nivuo nema sta ..samo su jos hostese falile i pokoja cura vise...koncept utrka i druzenja je dobar , samo tih par detalja dodati :cool:

p.s. poslije ovakvog okupljanja mislim da ce se grad ozbiljnije da ukljuci u osnivanje auto kluba kao i narednih okupljanja...a i sponzori mogu prepoznati svoj interes sigurno ...
 
Član
Fali koja cura i onda bi to bilo kao iz onih filmova 2F2F :lol::lol::lol:



Extra snimak i da sljedeci put bude sto bolje
 
Član
nisu to stopovi, to je reklama :D

a inace dobar i snimak, mada se na slikama vidjelo dosta vise kvalitetnih auta, al svaka cast i za ove ljude sto su podrzali :cool:
svaka cast i na organizaciji jos jednom
 
Top