Okupljanja u Mostaru ...

Okupljanja u Mostaru ...

BHT Ovisnik
Pozdrav, nekada prije je bila aktivna ovakva grupa ovdje na forumu. U međuvremenu je forum zamro, kao i okupljanja Mostaru. Ali zadnju godinu je Mostar ponovo oživio. Skoro svaki vikend se raja okuplja u sve vecem i vecem broju, sa dosta raznovrsnih vozilica. Najvise pogoduje nadolazeći SR u 6om mjesecu koji bi trebao biti spektakl. Sve se to promovira na FB, kao sto se i dogovora. Stoga sam odlucio napraviti temu u koju cu prenositi najave za okupljanja jer vjerujem, a i znam, da ima raje koja bi s vremena na vrijeme dosla, a nemaju FB da bi na vrijeme znali za okupljanje. Okupljanja su vecinom nedjeljom od 12-13h pa nadalje. Pravio sam davno grupu "pomocna pista Mostar" na FB koja u zadnje vrijeme broji sve vise clanova. Ova malo veca okupljanja biljezim i fotografijama pa kačim, naravno tu budu i neki profi fotografi koji prave odlične fotke. Grupa je javna pa da ne bi redao i tamo i vamo slike ja ću kačiti galerije ovdje. Zadnji skup je bio jučer, po prvi put u Mepas garaži na razini -3. Nisam se nadao tako velikom odazivu,mogu reci da smo zajebali tokyo drift :D
Uglavnom nadalje cu ovdje obavještavati za svako nadolazeće okupljanje, svi ste pozvani :)
 
Svaka čast, predobro. Ako bude nešto sljedeće nedjelje na pisti dolazim i ja. A još ne odustajem od toga da izazovem ovog CLK na utrku :D
ps Kakav je ono w124 Coupe ?! :woot:
 
BHT Ovisnik
Biti ce nekada prilike,ako nista usput :)
Uglavnom sutra ce biti nesto raje kako vidim, tko zeli moci ce mjeriti vrijeme G-tech -om pa tko moze izvoli :)
 
Top