OFF-Road, SUV i Pick_Up sekcija

OFF-Road, SUV i Pick_Up sekcija

Član
Odnedavno sam vlasnik terenca, a kao član foruma želio sam da malo razmijenim iskustva(za početak da naučim šta :) )sa ostalima.
Svstavat ove vozilice prema proizvođaću ili zemlji porijekla nema smisla, to će vam reći ko se jednom provozao u nečem sličnom.
 
Član
Meni su terenci savršena vozila vozio sam ih skoro pa sve pogotovo novije,
da imam mogucnost rado bi sebi kupio jednog, ali su puno skuplji od obicnih
auta pocev od sitnica tipa gume potrošnja i sl. al sto se tice svega ostalog vožnje mogucnosti ;)
 
Član
Ja sam u subotu zamijenio jedno auto koje mi je bilo viška za Isuzu Trooper 2.2 benzin-plin. Malo sam ga provozao i mogu reći da je osječaj vanserijski, posebno kad su u pitanju ovi stari - klasični.
 
Član
Super stvar,poskupa ko se misli ozb baviti s nekim off roadom.
Ja sam nekako imao sreću,u vrijeme kad sam položio stari se takmičio nissan patrolom(kako su mogucnosti dozvoljavale) tako da sam i ja išao s njim i osjećaj je prelud.

Imali smo 2 nissan patrola 2.8 benzin 3 generacije sa plinom i mogu komotno reci da su se extra pokazali za te starije rage :cool:

Sto se tiče troopera,vozio sam i njega jedno vrijeme i nekako jedina zamjerka ide na ljuljanje(moguce što je baš bio stock) ali ovako za početak extra terenac;)

Čestitam na kupovini,da se navozas puno :123:
 
Top