Odžak i kradje u tome gradu....

Odžak i kradje u tome gradu....

Član
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/20586-Odak-Ukraden-peti-golf-posljednjih-dana.html
znaci da vam pojasnim,to je malesni gradic,nema niceg posebnog i ima 100 policajaca u njemu a kradu se auta masovno......a kad se nisi svezo ili proso kroz radar 2km/h brze odma seru....
 
u tako maloj sredini sve se zna, policiji nije nikakav problem pronaci kradljivce..ali nema se volje, ili su u talu sa kradljivcima.. isti i kod mene slucaj, pokusaj kradje auta, ni prstom makli nisu po tom pitanju nikad..
klasicni problem malih sredina u usranoj bih.
 
Član
Ajde bolan ko da policija kod nas nešto radi...kod mene su prije par godina u po bjela dana opljačkali banku 20m od policijske stanice...opljačkali market koji djeli zgradu sa njima...a u knatma za smeće puno kartona od pica i nezna se koji je teži...
 
Član
onaj ko zivi u malom gradu nece se iznenadit na ove stvari,mala sredina,zatucen narod,policija ne radi nista,zato sto je sva kupljena,standard svegami
isto je i kod mene u gradu,ista pravila ne vaze za sve gradjane:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Em što imaju platu preko 1000km što malo ko u državi ima, em što na mitu zarade još bar toliko ove sitne ribe a one krupne i više...malo im bilo...
 
Član
mogu reć, da sam zaprepašten... nešto ovakvo nikad nije bilo u odžaku, ali sada u zadnje vrijeme počelo se intenzivno krast auta....

prvo su ukrali mom prijatelju Golfa 4, tu noć nas dvojica bili u istom kaficu, za istim stolom zezali se i pili, i on izišao trebao nešto donekle otići i zove kaže ukrali mu auto... strašan prizor, nekako se izgubiš kada izađeš i vidiš da ga nema....
 
Član
ma na sve se strane krade..to izgleda idu od grada do grada...

U Lukavcu je u cca mjesec dana otisao

Golf 4 --vracen iz bijeljine za 2500KM
Mercedes E 270 avang. 03-04god---- nadjem u TZ placeno 16.000KM
Audi Q5 jos nisu zvali da traze otkup....
 

LSD

Član
zalosno je ovo....surova istina...
a sine za Q-jaru nece ni zvati garantujem.jer se vec sumnja na odredjene ljude.ona se vise ne vraca u ruke Vlasnika
 
Član
sad marisete i akumulatore nema vise auta :lol::lol:

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/21007-Nesvakidanja-Odaku-Krali-akumulatore-135.html
 
Član
kod mene u gradu je bio trend jedno vrijeme kradja akumulatora,krali su se masovno,,sada je srecom prestalo
 
Top