odgodjen SR Mostar 06.10.2007

odgodjen SR Mostar 06.10.2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Odlukom organizacijskog odbora utrke ubrzanja "402 Street Race" zbog neispunjavanja obveza i odredbi iz pravilnika o održavanju utrka ubrzanja, Auto-moto klubu "Nitro" iz Mostara se oduzima licenca za organizaciju natjecanja pod imenom i pravilnikom "402 SR", kao i sva prava i obveze koje je isti ostvarivao kao dosadašnji nositelj licence "402 Street Race" za federaciju BiH.
S današnjim datumom jedini ovlašteni partner za BiH je SRC Banja Luka.

AMK "Nitro" se u natjecateljskoj sezoni 2007. kandidirao s dvije utrke od kojih je jedna odrađena, dok se utrka predviđena za 06.10.2007. izbacuje iz kalendara.

Preuzeto sa www.402Streetrace.com
 
Član
Popularno nazvano, Naša Posla...
Čim nešto dobro ide, mora ga nešto ujebati...Da oprostite na izrazu : )
 
Član
To je se znalo odmah poslije prvog SR-a u Mostaru..

U ostalom i ne trebaju im, znali su momci organizovati i bez njih.. Samo je steta sto se zapostavio BIH 402 KUP zbog napaljivanja na regionalni kup
 
Legend
Jebat ih tam.... MoStreet race ce uvjek ziviti. Uvjek sam isao, i icu i nikada nisam propustio niti jedan race. Bio sam na prvom ikada organizovanom, radio sam kao redar tad, pomagao oko poravnjanja auta. Od tad uvjek... I uvjek bilo super. Prosle godine malo su imali problema sa semaforoom , ali je atmosvera uvjek domacinska i super mi dole bude. To je nesto najbolje.
Dobro se organizuje SR u BL, i gradiskoj, ali nikada se nisam osjecao kao u Mostaru, nekako ona raja dole kad te doceka, ma super bude
uvjek.
 
ja mislim da će pitanje street race u mostaru opet oživit samo dok se stvari stave na svoje mjesto jer znam da joško goca itd itd da ne nabrajam po imenima i ostali momci iz amk nitra to mogu pozdrav ekipi i idemo dalje ......
 
Administrator
koliko sam ja mogao shvatiti SR trka u Mostaru ce se ipak odrzati prema rasporedu 06.10.2007 jedina razlika sto nece biti pod licencom "402 Street Race" vec u organizacji AMKNITRO sto je mozda i bolje...
 
Član
Joj hvala bogu bolje je njihv SR. Bitno je samo nek ima u Mostaru oni su uvijek dobro organizovali...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top