Odabir plejera, pomoc

Odabir plejera, pomoc

Prodao sam svoj Sony za fine pare nakon sto mu je istekla garancija, pa bi sad da uzimam drugi, naravno opet nov pod garancijom.

Imam nekoliko ponuda, pa trazim pomoc vas iskusnijih :)

Pioneer DEH 600BT , 200 km

DEH-P600UB_Right_Lrg.jpg



Lg LCS 520 ip , 175 km

Avtoradio_LCS520IP_LG_174.jpg


Sony GT470, 140 km

sony-cdx-gt470um-3245-5721.jpg-3245-5722.jpg


JVC KD 441EY, 150 km

jvc-auto-cd-mp3-player-kd-r442ey-plavi.jpg


a tu i je LG LCS 710 br, ali nema okvira, 180 km, inace je bio 220

lg-auto-radio-lcs710b---.jpg
 
Član
pioneer definitivno, dugo godina sam koristio pioneer playere, jednom na kratko sony, a po prijateljima i njihovoj prici (sad opet ne znam koji modeli su u pitanju) nisu bas bili zadovoljni kenwood-om i LG-om. znaci moja preporuka pioneer
 
Član
Imao par mjeseci tog paju u autu i samo rijeci hvale za njega (jedino ce ti trebati vremena da se naviknes na te kontrole tim joystickom) po meni i draze mi kada je back USB sa kablom pa ga provuces sebi gdje ti odg.
Ove LG mozes sobodno eliminisati, jer mislim da nisi totalni SQ tip ali ti je potreban solidan zvuk kao i plejer a to ovi LG nisu.
Soni svi kritikuju jer to je isti plejer kao i prosle generacije samo prepakovan (po meni je brz i osrednjeg zvuka ali solidne izrade)
 
Član
Sto se tice izgleda taj LG zadnji mi je najbolji nekako
Sad momci koji se razumiju kazu pioneer.
Onda uzmi Pioneer. :D
 
Član
zar nisi prokleo Slony-a??? :p
ja bih neki oldschool player, ne ove džidžamidže gore... Hoćeš moj jvc? :D
Klasika http://www.pik.ba/artikal/11596924/alpine-cde-9850ri/, ima jeftinih jvc avx1/2, dobar dvd do 200 KM... Nemaš pojma koliko je HU bitan, ja imo oem 2 din, neki visteon, i kad sam ga izvadio i ubacio ovaj jvc... razlika je nebo i zemlja, realno najbolja investicija do sad.. Prečešljaj pik, ima i adi neki 9850 alpine čini mi se... Evo otiđi ovo kupit, http://www.pik.ba/artikal/10653634/alpine-usb-player-ida-x301/ ako hoćeš nešto novije, mada su ovi stariji dosta dosta bolji i kvalitetniji, po mom mišljenju...
 
Nista to, samo novo sa garancijom, necu da razmisljam, elektornika je to, danas izgleda i radi super, sutra crkne.

A Slony, ma kako to, stavio sam ga samo zato sto je u toj ponudi koju imam :)
 
Član
Ima dobar Pajo u fisu, ne znam je li to ovaj što si postavio, moguće je... Što nisi vidio u Muhe kakav Alpine, bilo ih je po dobrim cijenama... Aux, usb, ipod... mislim da bi zadovoljio tvoje potrebe savršeno. Ovaj pajo je dobar, ali eto pogledaj i u Muhe možda ti se šta svidi...
 
Ako ganjas da izgleda fino uzmi sony.a , ako ganjas malo kvalitetnije i isto da ima neki fin dizajn onda pioneer a ako hoces samo da imas kvalitet uzmi alpine. Do te cijene svi playeri su u pet deka , za 200km nijedan dobra marka ti nece dati touchscreen dvd bt usb handsfree :D tako da sta god uzmes a da je brend neces pogrijesiti
 
Top