Octavia Out. tuning

Octavia Out. tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i od mene opet jedan autic :) sta da kazem,ponosan sam na ovaj rad iz razloga sto je nekako dosta po mom ukusu,nista pretjerano,ali zato dosta finih detanja :) a kao sto je svima poznato detalji cine stvari! Prema tome ko ima ukus poput mene mislim da ce mu se ovo auto posebno svidjeti :)

Molim za sto vise komentara :)



 
Član
sto se tice kvalitete rada, vidi se da moras jos dosta ucit, al puno je bolje od proslog to moram priznat, tako da znas da napredujes, a auto ko auto, mislim nacin na koji si se odlucio da ga uradis mi je prelijep stvarno. ako mi ikad budes htio sta poklonit pokloni mi to auto sa donje slike :icon_smile:
 
posto trazis sto vise komentara:
uzmi vremena sebi kad radis!!
gledaj perspektive, nemoj tek tako da lupetas radove jedan za drugim! radi jedan dan mozda 2 sata pa prenoci i kad se probudis pogledaj opet kako ti izgleda. brate dragi usisi su ti skroz pobjegli a boja kao pticje hebaliste.. pokazujes mnoooooogo ali nikako da to pokazes kako treba!
felge kad vidim one su posebna prica. zar moram uvjek da zakljucim da je prednja samo puka kopina zadnje ili obrnuto? ajde sada mrsh u PS i uradi nesto sa kvalitetom pa da onda mozes stvarno da budes ponosan! :)
nadam se da sam dobar motivator.
 
Član
Out odlicna ti ideja da je uradis u stilu kill bill-a hehe...nije losa izrada, ali zato sto je skoda, - SVAKA CAST ! :)
 
Član
Freek druze,meni je zao,ali ja usese nisam pipnuo :) kako mi mogu pobjeci kad su ovo njeni usisi sa slike,ja sam nabacio samo mali spolercic ispod usisa!!! A meni je boja bas dobra i trebala je da bude sto drecavija i opicena :) a ti radije mi na pm javi kakav poucan trik ili slicno nego me svaki put kritikovat hehehe :) pomozi malo :)

A sta je sad opet sa felgama hebemu,ne kontam? Sta nevalja!
 
Član
ja mislim da je ipak ovako bolje :D

webur6.jpg


knox is back madafakaz
 
Outrage je napisao(la):
Freek druze,meni je zao,ali ja usese nisam pipnuo :) kako mi mogu pobjeci kad su ovo njeni usisi sa slike,ja sam nabacio samo mali spolercic ispod usisa!!! A meni je boja bas dobra i trebala je da bude sto drecavija i opicena :) a ti radije mi na pm javi kakav poucan trik ili slicno nego me svaki put kritikovat hehehe :) pomozi malo :)

A sta je sad opet sa felgama hebemu,ne kontam? Sta nevalja!

hebem te ja, otkinuo si pola usisa na braniku. zagledaj se malo. izgleda ti maglenka usrala stvar!
 
knoxwille de nemoj covjeku slavu otimat :D
@outrage dobro si zamislio skodu ali nije ti realizacija nesto
i sam znas da to moze bolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top