Octagon u Sarajevu

Octagon u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
24.04. dolaze....
Alistair Overeem

Alistair_Overeem_1000630.jpg


Semmy Schilt

schilt.jpg


Štefan Leko
Valentijn Overeem
a trebao je i Badr Hari....

i da ovaj događaj je najavljen u svijetu, prednosi se na EuroSportu i Fox-u ;)
super za promociju grada :cool:
 

IGY

Član
cuo sam za ovo, mislim da cu cak dobiti VIP da mogu skroz prici ringu radi fotkanja i za back stage ;)
mozda budu neke exclusivne fotografije :icon_biggrin:
 
Član
Inače,ovoga ne bi ni bilo da nije Denisa Stojnića koji je pozvao ove borce i on će se boriti..Ovo su jedne od većih i najtrajnijih zvijezda ovoga sporta pa je prava poslastica za prave ljubitelje,ja idem sigurno....
 
N

nenad

Ja mislim da se ni jedan od ovih navedenih boraca osim Alistair Overeema (znam da je nekada prije nastupao) ne bore u octagonu :icon_question:
 
nenad je napisao(la):
Ja mislim da se ni jedan od ovih navedenih boraca osim Alistair Overeema (znam da je nekada prije nastupao) ne bore u octagonu :icon_question:

100% si upravu alister se bori i u K1 i u octagonu a ostali u K1 ali svi zajedno treniraju u Holandiji ja mislimda su cak isti tim ali tu je i denis pa mozda cine uslugu nema veze ovdje imaju bujrum ;)
 
Član
Denis, Dado i Zeljko Stojnic, legende Bosne, borilackih vjestina i armije BiH...

Svakako da cu ic' na ovaj vrhunski dogadjaj :)
 
Član
sky walker je napisao(la):
k1 ili octagon ufc ????
nema veze ako je istina javljej te gdje se mogu karte nabaviti
:cool::cool::cool:

nije k1 nego ufc, doduse mozda bude i jedno i drugo. mada denis stojnic se bori u ufc-u i zao mi samo sto ce se prosut pred domacom publikom. isto ko sto se protiv onog amerikanca postenski obrukao... :D
 
Član
a evo i spiska borbi ;)

1. Paul Cahoon (Engleska) - Damir Mihajlović (Srbija)
2. Michael Andrade (Nizozemska) - Dado Stojnić (BiH)
3. Valentijn Overeem (Nizozemska) - Senad Hadžić (BiH)
4. John Olav Einemo (Nizozemska) - Krešimir Bogdanović (Hrvatska)
5. Alistair Overeem (Nizozemska) - Saša Milanović (Srbija)
6. Chalid "Die Faust" Arrab (Njemačka) - Matijas Barić (Hrvatska)
7. Ibro Miladin (BiH) - Miodrag Petković (Srbija)
8. Denis Stojnić (BiH) - Michael McDonald (SAD)
9. Štefan Leko (Njemačka) - Senad Tufekčić (BiH)
10. Semmy Schilt (Nizozemska) - Jurgen Dolch (Njemačka)

i naravno sve zahvalite Denisu Stojiniću :cool:
 
Član
nenad je napisao(la):
Ja mislim da se ni jedan od ovih navedenih boraca osim Alistair Overeema (znam da je nekada prije nastupao) ne bore u octagonu :icon_question:

niko se od njih nije borio u UFC-u ali su shilt i overem pored K-1 borili se u free fight-u a koliko sam ja informisan borbe će se održati u oktagonu ali ne kao jedan od UFC turnira nego samo po pravilima UFC-a, ako organizator uspije dovesti sve ove borce biće to do sada najbolji turnir borilačkih sportova na balkanu. Mislim da će Leko i Hari raditi meč po K-1 pravilima.

http://www.youtube.com/watch?v=cL5SBE0ayPQ
 
Član
UFC je samo organizacija free fight borbe a ne vrsta borbe..Čim je u pitanju oktagon onda bi trebala biti pravila kao i u UFC-u,tj. da ima i borba u parteru,udarci laktom,jedino nema udaraca glavom..Ono što je sigurno jeste da ova borba neće biti pod okriljem UFC organizacije,ja mislim da je trenutno od ovih ljudi sa spiska u UFC-u jedino Stojnić ako i njega nisu izbacili nakon zadnjeg poraza ali nemojte me držati za riječ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top