Obrada mjenjaca

Obrada mjenjaca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Posto nemamo teme o mjenjacima, a usko je povezan sa motorom stavljam je ovde.

Imam motor G60 i imam mjenjac od istog. Treba mi neko da ga obradi i sredi da sto bolje nabire brzinu, a da recimo max speed bude 180 nemora vise. Znaci sklapa se auto za SR pa mi treba ako neko ima, samo da je to u BiH i da nije bas u Bihacu dole na kraju Bosne. Znaci Zenica, Sarajevo, Travnik, nebitno.
 
Administrator
u Sa imas majstora koji radi mjenjace ZIMIC (reparacije aut.i ruc mjenjaca) poslat cu ti br pa se raspitaj kazu da je dobar al sam isto tako cuo da je najjaci majstor za mjenjace u Srbiji rapitat cu ti se za br...
 

Lav

Član
e to ti je skup sex pravo.izrada mjenjacanekadazna dapremasii cijenu samog auta...
nazalost.
al raspitaj se vrijedi
 
Legend
Eh, jedna zalosna vjest, upravo sam se vratio, isli po motor, i G60 u odlicnom stanju odradjena glava, ima odradjenu bregu, medjutim nema elektronike. Tako da nista od svega sto se tice tog motora i mjenjaca. Medjutim sjetio sam se da frend ima neki motor 2.0 turbo od alfe ili lancie nisam siguran sa komplet instalaciom, mjenjacem sve sve sve... Pa kad se vrati sutra iz Bg sa SR-a idemo pogledat.
 
Legend
Jest dosta jaci ima navodno 180KS bez prepravki, ali dobio sam nekih dodatnih info o motorima tu u Sarajevu, pa danas cu vidit sa frendom sta i kako dalje, dobro mi samir rece, netrebamo zurit, a mi pozurili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top