Obavjestenje DECTANE

Obavjestenje DECTANE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
logo.gif


Zelimo vas obavjestiti da je firma TAXI-BAR d.o.o. iz Gradiske od 01.01.2009. postala zastupnik i jedini ovlasteni uvoznik Dectane za Bosnu i Hercegovinu.

Sve informacije mozete dobiti na:
info@taxi-barauto.com
taxi-bar@gradiska.com
051 835 999
065 637 737
 
Član
Ako nemate napisati sta konkretno zaobidjite temu ;)
(mislim na one kojima sam obrisao postove)
 

IGY

Član
super, ovo ce svakako pomoci u narednoj sezoni ovima sto se ave staylom

BTW moji farovi su dectane i prezadovoljan sam , ibiza fanovi navalite necete se pokajati
 
Član
Svaka cast i sretno poslovanje...nadam se sad da ce mi doci zmigavci cekam ih ipak samo skoro 3 mjeseca :icon_eek:
 
Početnik
edo_16v je napisao(la):
logo.gif


Zelimo vas obavjestiti da je firma TAXI-BAR d.o.o. iz Gradiske od 01.01.2009. postala zastupnik i jedini ovlasteni uvoznik Dectane za Bosnu i Hercegovinu.

Sve informacije mozete dobiti na:
info@taxi-barauto.com
taxi-bar@gradiska.com
051 835 999
065 637 737

zastupnik OK ali jedini ovlasteni u panjevima.....
ima nas jos!!!!
 
Član
Pa ljudi su potpisali ugovor sa njima. A to ako ti kupis na ebay od nekog preprodavaca pa ti on posalje u BIH to je druga stvar. ;)
 
Početnik
da vidim ugovor :)

upravo zato sto znam o cemu pricam tvrdim tako :)

Ja sve kupujem na ebay-u pa onda i ovo .... vec poznata stvar
 
Član
Da ne komentarisem ja dalje temu, sutra ce se javiti TAXI-BAR pa vjerovatno i reci detalje o ugovoru. ;)
 
Početnik
muha je napisao(la):
da vidim ugovor :)

upravo zato sto znam o cemu pricam tvrdim tako :)

Ja sve kupujem na ebay-u pa onda i ovo .... vec poznata stvar

Ugovor jeste potpisan, nije problem ako zelis da ga vidis dodji kod nas i pokazat cu ti ga.;)
Sto se tice kupovine na ebay-u to moze svako i zbog toga nije zastupnik, isto tako moze da kupi robu i kod nekog drugog trgovca i da je uveze pa ni zbog toga nije zastupnik.
Da skratimo, mi smo dobili zastupnistvo tako da niko iz BiH ne moze da dobije robu direktno iz Dectane-a.
Evo ja ti i ovim putem, po ko zna koji put, nudim saradnju, jer mislim da je to bolje i za vas i za nas, nego da se ovako prepucavamo.
Moj telefon ti je 051 835 999 ili mob. 065 637 737.

Pozdrav,
Radmila
 
Početnik
sve je to tako , exluziva nema nikome, bar ne za pocetak , bio sam prije par dana u Leipzigu i pricao sa Henningom licno..

Meni roba vec ide e sad kako neznam....


Ja kad bi napravio listu firmi ciji sam ovlasteni zastupnik i jedini ovlasteni za BiH trebao bi mi jedan cijeli thread...

Evo par njih

samo potrazite BiH
....


marketing@bhtuning.com
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top