Oakley Design Porsche Panamera Turbo

Oakley Design Porsche Panamera Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
oakley%201.jpg

Nakon nemačkih tjuning kuća Gemballa i 9ff, sada i engleski Oakley Design predstavlja svoju modifikaciju novog Porschea Panamera Turbo.

Ako za trenutak ostavimo po strani doterani izgled, još jedna važna karakteristika Oakley Panamere Turbo je V8 motor pojačan na svih 680 konja (mada će postojati i slabija verzija sa 580KS).
oakley%20111.jpg

Što se izgleda tiče, Oakley Design kit za Panameru Turbo (koji će kupcima inače biti dostupan od 15. septembra) sadrži aerodinamički paket sa elementima od karbon fibera (prednji spojler, pragovi, zadnji difuzor, zadnji spojler...) i lagane Dymag točkove od 20 inča, a tu su i novi titanijumski izduvni sistem, širi trag točkova, poboljšano upravljanje, kao i niže i tvrđe podešeno ogibljenje.
oakley%2011.jpg

Performanse i cena za sada nisu saopšteni.
 
Default je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
dzaba se oni mogu trudit, ovaj porsche je ruzan

jest da ima nekakvu konjastu liniju, ali brate dragi opet je nekako dobar meni.

m ne znam, ja kakd sam ga prvi put uzivo vidio, razocarao sam se..i tako ostade do danas.. sve linije obicnog porschea i onda samo od polovine krova produzili ga jos malo..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
Default je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
dzaba se oni mogu trudit, ovaj porsche je ruzan

jest da ima nekakvu konjastu liniju, ali brate dragi opet je nekako dobar meni.

m ne znam, ja kakd sam ga prvi put uzivo vidio, razocarao sam se..i tako ostade do danas.. sve linije obicnog porschea i onda samo od polovine krova produzili ga jos malo..
Gdje si ga vidio:icon_question: mislim uzivo:D
Dobar je ipak je to porsche.
Kakva će sada auta praviti kad su zajedno s :icon_eek: Volkswagen+Audi+Bugatti+Maserati i ovi ostali Skoda i Seat...
 
duleprof je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
Default je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
dzaba se oni mogu trudit, ovaj porsche je ruzan

jest da ima nekakvu konjastu liniju, ali brate dragi opet je nekako dobar meni.

m ne znam, ja kakd sam ga prvi put uzivo vidio, razocarao sam se..i tako ostade do danas.. sve linije obicnog porschea i onda samo od polovine krova produzili ga jos malo..
Gdje si ga vidio:icon_question: mislim uzivo:D
Dobar je ipak je to porsche.
Kakva će sada auta praviti kad su zajedno s :icon_eek: Volkswagen+Audi+Bugatti+Maserati i ovi ostali Skoda i Seat...
u tuzli :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top