NSX 0-280km/h

NSX 0-280km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/nSIBPM5Rg3U&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/nSIBPM5Rg3U&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
ovo je odlično ubrzanje jer motor ima oko 280 konja i razvija 280kmh,šta bi bilo da ima 400konja :lol:
 
Početnik
Trozic je napisao(la):
ovo je odlično ubrzanje jer motor ima oko 280 konja i razvija 280kmh,šta bi bilo da ima 400konja :lol:

Samo na ovaj motor da stavi nitro od 50 konja, ova bi kazaljka otisla u okomit polozaj :lol::lol::lol:
 
Zato abd sljedeca generacija NSX-a,uuuuuh,ne mrem docekati,kad je GTR donio ovakvu pomutnju medju supersportasima,sta ce tek honda iskemijat sad kad je ukinuta glupa "280ks" zabrana,jedva cekam.:icon_biggrin:
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
Zato abd sljedeca generacija NSX-a,uuuuuh,ne mrem docekati,kad je GTR donio ovakvu pomutnju medju supersportasima,sta ce tek honda iskemijat sad kad je ukinuta glupa "280ks" zabrana,jedva cekam.:icon_biggrin:

Ja koliko znam da je razvoj novog NSX-a zamrznut? :icon_question:
 
BLACK KNIGHT je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Zato abd sljedeca generacija NSX-a,uuuuuh,ne mrem docekati,kad je GTR donio ovakvu pomutnju medju supersportasima,sta ce tek honda iskemijat sad kad je ukinuta glupa "280ks" zabrana,jedva cekam.:icon_biggrin:

Ja koliko znam da je razvoj novog NSX-a zamrznut? :icon_question:

Nisam to znao,ali da me neko pitao sta mislis ,rekoa bih da se slazem sa odlukom,dok je ova kriza radije nek ne brljaju i rade na silu,bolje nek nsx mk2 ceka bolja vremana.:icon_smile:
 
Član
zbog ekonomske krize u hondi su odlučili da ne proizvode vozila koja su isključivo za zabavu i koja se manje prodaju,praviće samo auta koja se dosta traže,jedino što bi se moglo očekivati je koncept CRZ
koji je hibrid dok je razvoj S2000 i NSX zamrznut
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top