Novi zakoni u HR

Novi zakoni u HR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Član
Koji imbecili, samo izmisljaju kako izmust paru. Znaci drot moze kome god hoce rec "izgledas mi umorno" daj vozacku i par stoja.
 
Član
Nece brate mene mesariti..ako kaze zbog umora daj papire i pare, ja cu mu reci brate gospon policajac ne mogu, umoran sam previse ! :) Placam kad sam kriv, kad nisam prva pun gas, pa nek salju brojeve tablica na granicu i u BiH, iam njive kud se da preci granica haha :)
 
Član
Pozitivno je sto su obratili paznju na umorne vozace ali negativno je sto ne znaju to sprovesti do kraja,zaista treba skloniti umorne vozace sa ceste ali ovo sto oni hoce nije rjesenje.Bolje bi im bilo prije toga da su se posvetilli pusenju jer je to po meni puno opasnije,dok pusac nadje cigaru,zapali je,dok odstrani cik,moze mu ispast,oprzit ga i po meni je to jednako opasno kao pricanje na mobitel ako ne i opasnije ...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Pozitivno je sto su obratili paznju na umorne vozace ali negativno je sto ne znaju to sprovesti do kraja,zaista treba skloniti umorne vozace sa ceste ali ovo sto oni hoce nije rjesenje.Bolje bi im bilo prije toga da su se posvetilli pusenju jer je to po meni puno opasnije,dok pusac nadje cigaru,zapali je,dok odstrani cik,moze mu ispast,oprzit ga i po meni je to jednako opasno kao pricanje na mobitel ako ne i opasnije ...
Slazem se, pogotovo mladi neiskusni vozaci pusaci. Malo neopreznosti i popusis ga :D
 
Član
Ma idioti, ko im samo dade da pisu zakon. Nisu ni ovi kod nas bolji, dobro je vidjeti sta su uradili sa ovim zadnjim zakonom. Sreca nisu imali ovoliko maste ko Hrvati, no kad dodju sljedece promjene, jedva ce cekati priliku da nekih gluposti ubace i opravdaju se "tako je i u HR".
 
Član
sranje u bojama... a mom prijatelju su vec prosle godine naplatili kaznu zato sto mu nazad ljudi nisu bili vezani... a tek sad uveli zakon... ccc
 
Član
ma nema ništa bolje neo od kršenja ovih, hahahahaah
ma rigirozno je ajme, jebu nas na sce strane
 
Član
nije više 0 promila, al ako te uhvate platit ćeš za kolko imaš, i ak je ispod 0.5.. glupost, po meni trebli su ostavit 0, ostavit paljenje svjetla po danu, i ne dizat toliko kazne za prekoračenje brzine, po autoputu 200 i mogu ti dat 2000€ kazne ako hoće.. Kazne se dižu zbog nesreća i ubojstava na cesti u zadnjih godinu dana, a te ljude su pobili bogatunčići i njihovi sinčići kojima nikakav problem neće bit ni ove kazne, šta je 2000€ ako voziš bmw-a od 50000€ ? ništa... i takva osoba će i napravit neko sranje, a netko si kupi golf II 1.6d, vozi 150 na autoputu i ode plaća ili dvije na kaznu.. trebali bi postrožit kaznene bodove i oduzimanje vozačke/ponovno polaganje/predavanja o stradanju na cesti...
Ak oćeš isprobat auto uvijek se moš probudit sredinom radnog tjedna u 3 sata po noći pa na autoput i kolko hoćeš...
 
Član
nerviraju me ovi silni zakoni sto ih uvode, da su bar pametni pa hajd i nekako..... ono sto ce drot procijeniti jesi li umoran i za to ti oduzet vozacku i te kaznene bodove nek zajebu.... zamislite samo dodje drot i kaze ti, umoran si daj vozacku napise koju stoju kazne, pukne kaznene i tako, a ti sasvim normalan.... ma ja bi poludio, sve bi ih gazio s autom da traume poslije dozivljavaju kad vide auto na cesti....
 
Član
kako mene nervira ovaj zakon o pojasu to je nesto najgluplje na svijetu... to je moja licna stvar sigurnosti ocu li se ja vezat ili necu drugo da mi auto ne posjeduje pojas pa da mi naplate kaznu ili da to auto izbace iz upotrebe a to ocul se ja vezat i sebe osigurat njih se netice isto ko sto se netice ni druge ucesnike u saobracaju grrrr mrzim pojas i nikad se necu vezat A.C.A.B
 
Član
Ma nemoj se ti vezati pa kad te klepe po usima vidices kako ces onda :lol:
I meni je to glupo,boli njih briga sta ja radim sve dok ne ugrozavam ostale ucesnike u saobracaju...
 
Član
nemoj se ti vezati,pusti se budala sto su izmislili pojas :)
mozda je pojas obavezan da kad se cojk zabije u nesto pa izleti iz auta da ne bi jos nekome drugom naskodi hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top