Novi zakon o sigurnosti u saobraćaju: Rigorozne kazne i za najmanje prekršaje

Novi zakon o sigurnosti u saobraćaju: Rigorozne kazne i za najmanje prekršaje

Član
Tako ti je kod nas, za cenera sve rade, ako ne das najebo si. Sad je vecinom ispostava iz Zivinica, al bude i onih starih. Sreca meni znaju auto i ne zaustavljaju, al zato u Olovu i Zivinicama redovno.
Oni u olovu su najgori...
Mene su jednom zaustavili i pisali mi kaznu da nisam bio vezan, a ja se pred njim odvezao :)
Trazio mi sijalice (imao 2) ali nisam imao dovoljno i umjesto sijalica pisao mi za kais (30KM)
 
Mene su u Olovu izveli i morao im svu opremu pokazat, a meni se bas zadesilo da dan prije zbavim jos jednu kutiju prve pomoci i osigurace. Kad sam mu stao vadit lik gleda i ne vjeruje. Mislio mi roknut kaznu.
 
Član
po ovoj logici bi npr u njemackoj kazna za prekoracenje od 20 na sat trebala biti 4000 eura.
mi u svemu zaostajemo samo u kaznama i cjenama svega i svacega pratimo evropske razvijene drzave
bitnije bi bilo vise educirati vozace i napraviti reklamne spotove o posljedicama neodgovorne voznje i usmjeriiti sredstva u izgradnju autoputeva koje smo trebali imati prije 10 godina, a ne vozimo po ovim kaldrmama, sramota ljudi sto udju u drzavu iz hrvatske na ove nase makadame i ne shvatam kako nikog iz vrha nije sramota uzeti audija 8 a infrastruktura saobracaja nam ovakva. Ovako ce se samo puniti budzet za poguzije na vlasti kojima je malo kisa a po narodu udri dok ne pocrkaju.
 
Član
Infrastruktura i ponasanje u voznji nemaju nikakve veze.
To sto dole prestizu preko duple pune
premotaj na 1:10
 
Top