Novi VW Polo osvojio AutoBild nagradu za dizajn

Novi VW Polo osvojio AutoBild nagradu za dizajn

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vw%20polo%203333333.jpg


21 Jul, 2009
Novi VW Polo osvojio AutoBild nagradu za dizajn
Autor auto 18:02 Permalink Komentari (4) Vesti Back Translate to english

Prema anketi čitalaca najtiražnijeg nemačkog auto časopisa AutoBild, novi VW Polo je zauzeo prvo mesto za dizajn u kategoriji malih i kompaktnih vozila, osvojivši tako nagradu "AutoBild Design Award".

U izboru za najlepši automobil učestvovalo je oko 100.000 čitalaca časopisa AutoBild, koji su birali između 83 vozila u 5 kategorija. Novi Polo je sa 42,4% glasova uverljivo odneo pobedu u svojoj kategoriji. Uzevši u obzir sveukupni poredak 83 modela, novi Polo je zauzeo izvrsno treće mjesto.

Podsećanja radi, prošle godine je Volkswagenov model Scirocco osvojio "AutoBild Design Award" u kategoriji sportskih vozila i kupea, ostavivši tako iza sebe konkurenciju iz luksuzne klase. Novi Polo nastavlja njegovim putem.

AutoBild dodjeljuje ovu nagradu već četvrti put zaredom od 2006. godine.
 
Član
ma extra izgleda al meni licno i Polo i Golf na isti fazon treba malo razdrmat ove dizajnerske timove da naprave zanimljiva auta a ne izdat jedno i sve ostalo na isti kalup:icon_rolleyes:
 
Član
ja bi mu odma ovu plastiku izmedju maglenki pofarbao, furaju se na scirocca an ovako jeftin nacin...sram ih bilo :icon_rolleyes:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
ja bi mu odma ovu plastiku izmedju maglenki pofarbao, furaju se na scirocca an ovako jeftin nacin...sram ih bilo :icon_rolleyes:

E jes vala, a scirocco mnogo bolje izgleda od ovoga... :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top