Novi Stig je Sabine Schmitz?

Novi Stig je Sabine Schmitz?

Član
new_stig.jpg


Prošlo je mjesec dana od kako je rođen novi Stig. Oni koji su upoznati sa Božičnom emisijom Top Geara znat će o čemu je riječ. U posljednjoj emisiji koja se vrtila prošli tjedan, Jeremy Clarkson je rekao da je Stig u tih mjesec dana odrastao i uspio u svom prvom testu za upravljačem Ariel Atoma V8 srušiti rekord staze.

Rušenjem rekorda počele su i prve špekulacije da je novi vozač u bijelom Njemica Sabine Schmitz. Ona je nekadašnja vozačica BMW-og tima i TV-voditeljica, a mnogima je poznata kao vozačica BMW Taxi Ringa na Nurburgringu. Međutim i sami znamo u kakve je dugove zapao legendarni Nurburgring Nordschleife, stoga je možda i Sabine krenula u potragu za sigurnijim poslom koji ju je odveo pred vrata Top Gear-a.

Voditelju je u posljednjoj emisiji izletilo da je novi Stig toliko sitan da njegov kolega Richard Hammond (170 centimetara) pored njega ili nje izgleda visoko. "Stig je dug poput mojih nogu i pored njega Richard Hammond izgleda kao div. Svi dobri vozači danas su veoma mali", rekao je Clarkson.

Bez obzira da li je muškarac ili žena, novi Stig je brz što je dokazao/la u prvoj emisiji nove sezone odvozivši rekordni krug za 15,1 sekundu za volanom Ariela Atoma V8 (ovdje). BBC je odlučio zamijeniti posljednjeg Stiga, jer je Ben Collins odlučio otkriti identitet i objaviti knjigu o vremenu provedenom na snimanju.
 
Član
Na osnovu cega ova spekulacija? Skroz beze...

To sto je malen, ne znaci da je Sabine. Pa skoro svi F1 vozaci su jako mali.

Moze biti da je Tiff isto novi Stig, s obzirom da radi u TG sad.
 
ja je vala nesto ne podnosim kad god gledam autoviziju i ona ako je na sceni prebacujem program ne znam o kojem autu da se radi :lol:
 
Top