Novi šok - Brillianceu 0 zvjezdica !

Novi šok - Brillianceu 0 zvjezdica !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
0.245808001238079677_2_XXL_tcm8-248263_copy_1111.jpg


0.247186001238079677_5_XXL_tcm8-248269_copy.jpg


0.248435001238079677_7_XXL_tcm8-248274_copy.jpg


Njemački auto klub ADAC je crash testu, po novim EuroNCAP pravilima, podvrgnuo novi kineski model Brilliance BS 4. Rezultat je poražavajuć – niti jedna zvjezdica. Totalni podbačaj za još jedan kineski automobil na crash testu. Nakon što je ADAC testirao po jedan model Landwinda i Brilliancea, koji su se na crash testu doslovce raspali, sada je na red došla nova limuzina za koju su Kinezi govorili kako je sigurnosno poboljšana. No čini se kako to nije točno. Naime, limuzina srednje klase Brilliance BS 4 je iznimno nesigurna – njena kabina, odnosno ćelija koja štiti putnike, je u potpunosti kolabirala. U direktnom sudaru, pri brzini od 64 km/h, ćelija se raspala. ADAC-ovi stručnjaci ističu kako je Brilliance, tehnički, na razini automobila s kraja 90-ih godina prošlog stoljeća. Prema novim EuroNCAP pravilima ocjenjuju se i sigurnosni sustavi poput ESP-a i upozorenja za nevezane pojaseve, no kako Brilliance ne posjeduje niti jedan, ocjena je – nula zvjezdica. Prema starim pravilima, u kojima se nisu ocjenjivali ti sigurnosni sustavi, Brilliance bi zaradio tri zvjezdice. U ADAC-u navode kako postoji velika opasnost od ozljeda, prvenstveno opasnih porezotina, jer su mnogi dijelovi nakon sudara bili vrlo oštri, opasni po život, poput stupa upravljača s izraženim oštrim dijelovima. Uz to, armatura i pedale su se značajno pomaknuli prema kabini. Brilliance BS 4 je u Njemačkoj dostupan od kraja prošle godine po cijeni od 15.990 eura za model sa 110 KS snažnim 1.6 litrenim benzinskim motorom.
 
Član
ma i ADAC sere!!!
jebo mu ESP mater!!!
jao kako cu ja bez ESP-a... :icon_cry: !?
meni ni kociona klijesta ne valjaju pa opet idem(tj.zaustavljam... :lol: )
 
Legend
ljuboje je napisao(la):
ma i ADAC sere!!!
jebo mu ESP mater!!!
jao kako cu ja bez ESP-a... :icon_cry: !?
meni ni kociona klijesta ne valjaju pa opet idem(tj.zaustavljam... :lol: )

hmmmmm:icon_rolleyes:
 
Početnik
ma svabe su to,svoje fale po tudjim pljuju.

njihovo je i govno dobro a kod ostalih nista nevalja.:icon_mad:
 
Član
Ne izgleda mi tako lose ova osnovna struktura, vjerovatno su plastike iznutra pogorsale stvari...
 
ADAC jeste neko mjerilo,al ne vjerujem bas da je ovoliko lose,napusu oni to,jer treba
sad sprijeciti druge proizvodjace da se probiju kad recesija hvata sve,pa i svabe!!!
 
Početnik
a jos uz sve to koliko su povoljniji od svaba,ocito je da im ubijaju trziste

pa da je s biciklom otisao na taj test dobio bi bar jednu zvijezdicu.:icon_mad:
 
Član
Cini mi se da su malo preozbiljno napuhali zakljucak, ali istina je da kinezi nikad nisu znali napraviti sigurno auto...valjda im je to u drzavi tako, losim i mekim autima drze odnos mortaliteta i nataliteta, inace da im valjaju auta bilo bi ih 2 milijarde :icon_rolleyes:
 
Član
ljuboje je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
ma treba da budu sto stroziji testovi

pa najbolje da svi vozimo tenkove...samo odrezemo cijev... :lol: ;)

ne seru oni

http://www.youtube.com/watch?v=LW0BhxPSleU
evo video
lutka je glavom razvalila prednje staklo

ali idu na bolje...prosli je bio totalna katastrofa ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top