novi-ruski-auto-tagaz-c100

novi-ruski-auto-tagaz-c100

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tagaz%20s100%201.jpg

TagAZ, ruski partner Hyundaija, kineskog Cherya i montažer Ssangyongovih vozila, predstavlja svoj prvi samostalno razvijeni model.
tagaz%20s100%20111110.jpg

Nazvan je C100, a za njegov razvoj je odgovoran TagAZ Korea, kompanijin lokalni institut za istraživanje i razvoj, koji je inače počeo sa radom 2005. godine.
tagaz%20s100%2011111.jpg

Za sada nema mnogo detalja, ali je poznato da će C100 pokretati 1.4, 1.6 i 1.8 litarski benzinski motori (poslednja dva i sa četvorostepenim automatskim menjačem) i da bi njegova proizvodnja trebalo da startuje u junu ove godine.
tagaz%20s100%201111.jpg

Što se cjene tiče, za C100 će, u zavisnosti od motora i opreme, biti potrebno izdvojiti između 10.000 i 15.200 američkih dolara (od 7.870 do 11.960 evra). Rusi inače očekuju prodaju od oko 45.000 primjeraka ovog sedana godišnje.

TagAZ međutim planira i dalje. Tako su dostupne i ove prve fotografije njihovih novih modela: limuzina D100 i B100, kao i hatchbacka C105, o kojima nažalost, za sada, nema konkretnijih podataka.
tagaz%20d100.jpg

tagaz%20b100.jpg

tagaz%20c105.jpg
 
Član
:icon_eek:
meni je extra interijer u ovog prvog...izgledom,naravno
i ovi ostali,osim ovog zadnjeg su mi ok,za jednog rusa;)
 
Član
TagAZ, ruski partner Hyundaija, kineskog Cherya i montažer Ssangyongovih vozila, predstavlja svoj prvi samostalno razvijeni model.

Ovo sve govori :lol:
Interijer izgleda lijepo na oko,e sad kvalitet...
 
Član
Schumi je napisao(la):
TagAZ, ruski partner Hyundaija, kineskog Cherya i montažer Ssangyongovih vozila, predstavlja svoj prvi samostalno razvijeni model.

Ovo sve govori :lol:
Interijer izgleda lijepo na oko,e sad kvalitet...

nemoj mi protiv ssangyonga:icon_mad:
cekam deyu da on brani hyudai-ja:D
a vidis,ssangyongu rusi sklapaju auta,a ne kinezi,kao njemcima:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top