Novi rad

Novi rad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
za mene je extra,samo bi malo vise zatamnio bocna stakla u usporedbi s prednjom sajbom,sve u svemu za mene je extra:cool:
 
Član
branik ti je kriza,bekzi na lijevu stranu,farovi su losi,lijevi mutan,desni deformisan,sociva iskrivljena...a o prednji branik si skinuo vjerovatno s nekog plavog auta,ispod lijevog fara je ostao plav,sad je auto sareno,braniku il skini plave bolje il dodaj jos zelene...svidja mi se hauba...zadnju felgu jos malo izbaci,i il spusti auto,il povecaj felge i gume,bolje ce izgledat;)
sve u svemu,svidja mi se,ima gresaka,al nije lose;)
samo nastavi
 
carbon je dobar kolko vidim svaka cast al je mala slika do bola nisam mogo ni zumirat znaci i carbon otpada jer nisam mogo vidit izbliza dat ces mi ovaj pater od carbona ak moze:123:
 
Član
heh...thx...ma nezz za garazu gledao sam ih vise pa neso nemogu da ga uklopim mislim to ce biti zadnje eo ofarbao sam ga citavog...sada je crnn...heh nema da se razlikuje karambolka od ostatka...i naravno izbacio sam zadnju gumu malo vise...uskoro ce biti update zz
 
Član
evo neki mali update ...ofarban je ..nego trenutno nemam volje da ga rdim pa nekada ubrzo zamjenim farove..i p:icon_cry:eek:zadinu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top