Novi Porsche Cayenne na Salonu u Ženevi 2010.

Novi Porsche Cayenne na Salonu u Ženevi 2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
porsche%20cayenne%20turbo%20s%201.jpg

Kako stvari sada stoje, sledeća generacija Porscheovog SUV modela Cayenne bi trebalo da ima svetsku premijeru u martu naredne godine, i to na tradicionalnom Salonu automobila u Ženevi.

Proizvodnja sadašnjeg modela prestaje u decembru ove godine, dok o novom 2011 Cayennu i nema baš puno dostupnih detalja. Poznato je da će koristiti istu platformu kao i sledeća generacija modela Volkswagen Touareg i Audi Q7, mada više pažnje privlači nezvanična informacija da će biti 250-300 kg lakši od još uvek aktuelnog modela (zahvaljujući većoj upotrebi aluminijuma).

Takođe, očekuje i proširena paleta motora, sedmostepeni PDK menjač, kao i nova Hybrid S verzija.
 
Član
Nikada nisam bio ljubitelj ovog auta, ipak nadam se da ce sad napraviti nesto od cega ce mi srce ubrzati :icon_smile:
 
Član
nadat se da ce biti ljepsi i da odma cim izadje zakonom zabrane prerade raznim tuning kucama...sta su neki radili od ovog auta to je strasno :icon_mad: ;)
 
Član
meni je ovo auto onako ...

veca mi je sila vidjet tuarega na cesti nego ovo...

jedva cekam ovaj novi tuareg .... da vidimo sta ce biti
 
nisam ni ja bio ljubitelj veliki Cayenne, ali prije nekih 5-6 mjeseci sam ga malo probao i potpuno se misljenje promjenilo:cool:
nadam se da ce novi biti jos bolji...
 
Član
ovdje treba pored Turbo benz verzije stavit i 4.2 TDI ili 5.0 V10 TDI mislim da bi to svaki covjek prije uzeo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top