Novi Polo par pitanja ???

Novi Polo par pitanja ???

Član
Gledao sam na oficijalnoj stranici i cijena je 20543 za Comfortline opremu BEZ PDV-a. Sad dodam PDV od 17% i cijena je 24 hiljade KM. Jeli to ok, posto na ovom jednom hrvatskom forumu me uvjeravaju da to kao nije cijena uredu i da je cijena daleko iznad 30 hiljada... ?

Sta mislite o ovom motoru sa DSG-om? Takodje ovaj motor VS 1.6 TDI DSG vase misljenje? Isplati li se dati vise nekih 5-7 hiljada KM za dizel ili je i benzinac dobar... mislim da je vrijeme velike potrosnje benzina davno iza nas ili...?
 
Član
RE: Novi Polo par pitanja! Zna li neko cijenu NOVOG Pola 1.2 TSI sa DSG mjenjacem???

20.543,00KM x PDV (17% ili 1,17) = 24.035,31KM ;)
Mozda u Hrvatskoj gledaju njihovu stopu PDV-a 19% ili 23% ne znam, znam samo da je jaca od nase...
 
Član
RE: Novi Polo par pitanja! Zna li neko cijenu NOVOG Pola 1.2 TSI sa DSG mjenjacem???

Da da i ja sam tako izracnao, mislim nema sta drugo biti. Hvala drug na odg.
 
Član
ja imam novog pola sa 1.6 TDI motorom, doduse onaj sa 65,75 ks, koliko vec? Auto super ide, mogu ti rec.. Potrosnja minimalna... Auto ko auto je veoma kvalitetan, jako lijep osjecaj u voznji, ti bi uzimao 90 ili 105 ks? U svakom slucaju leti sa tom konjazom... Ako prelazis vecu kilometrazu, trazis preticanje, onda je to TDI, vozio sam 1.4 benzinca, i on je poslab poprilicno... Uzbrdo je mrtav konj :icon_smile:
 
Član
Astra je napisao(la):
ja imam novog pola sa 1.6 TDI motorom, doduse onaj sa 65,75 ks, koliko vec? Auto super ide, mogu ti rec.. Potrosnja minimalna... Auto ko auto je veoma kvalitetan, jako lijep osjecaj u voznji, ti bi uzimao 90 ili 105 ks? U svakom slucaju leti sa tom konjazom... Ako prelazis vecu kilometrazu, trazis preticanje, onda je to TDI, vozio sam 1.4 benzinca, i on je poslab poprilicno... Uzbrdo je mrtav konj :icon_smile:

1,6 tdi idealan za pola pa i za golfa dobar je to auto i drži cijenu
 
Član
Ma te cijene na internet stranicama u vecini slucajeva nisu tacne,
dok ne odes u salon i sa njima sve na licu mjesta ne vidis.

Ako si do sada vozao sa manualnim mjenjacem, onda nema potrebe da uzimas DSG.
Po meni nije isplatljivo.
 
Top