Novi Megane na Need for Speed

Novi Megane na Need for Speed

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nedavno predstavljeni Renault Megane Coupe koji će na tržište stići početkom 2009. godine biće dostupan širim masama za testiranje već od 21. novembra ove godine. Naravno, riječ je o virtualnoj vožnji u novom nastavku popularne igre Need for Speed.

b_081021073.jpg


Jedan od prvih trailera koji najavljuju novo izdanje Electronic Artsovog bestsellera za glavnu ulogu ima upravo renaultovu novu kompaktnu uzdanicu, a pored linija novog Meganea prezentacija ističe i nove, poboljšane, grafičke karakteristike ove igre.

081021073.1_mn.jpg


Electronic Arts je za Need for Speed: Undercover pripremio mnoštvo najnovijih modela, a konkretno sa Renaultom radili su skoro godinu dana na razvijanju novih efekata i stvaranje što realnijeg osjećaja u vožnji automobila.

081021073.2_mn.jpg


Zahvaljujući toj saradnji stručnjaci iz EA tvrde da su uspjeli dramatično poboljšati sam doživljaj vožnje u njihovoj igri, te da zahvaljujući podacima iz Renaulta svaki automobil reaguje i ponaša se baš onako kako bi to radio i u stvarnosti. Upravo zbog takvih postignutih rezultata Electronic Arts tvrdi da će ovaj nastavak igre Need for Speed biti najrealniji koji su ikada napravili i najpribližniji pravoj simulaciji vožnje.

081021073.3_mn.jpg


Uz izuzetno realističnu grafiku i prepoznatljivu opsjednutost detaljima EA ističe i novi "Heroic Driving" grafički poligon koji omogućava potpuni užitak u vožnji virtualnih automobila, ali ujedno i najrealniji osjećaj vožnje novog Meganea, i to nekoliko mjeseci prije nego što će to biti zaista moguće isprobati sa stvarnim modelima.

081021073.4_mn.jpg


Odličan dizajn novog Meganea Coupe odlično je preuzeo glavnu ulogu u novom Need for Speed nastavku, a s obzirom da je prava perspektiva dizajna novog modela još uvijek većini nepoznata, gledati ga u akciji i priije dolaska na tržište u svakom slučaju je odličan potez Electronic Artsa i Renaulta.

081021073.5_mn.jpg
 
Član
4 slika odozgo SIRroco... hhmmm ce je oderati xd.. a dobar je NFSU ja ja dobijam PS3 za mjesec i po tak nesto xd..tako da....
 
Član
ma bice i prije,treba sledeci mjesec ali pogledajte samo far cry 2 koji sam skoro pa skinuo vec :F
 
Član
Je li moguce da ce ovako realna biti....
http://www.gamespot.com/pc/driving/needforspeedundercover/video/6198811/need-for-speed-undercover-official-movie-2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top