Novi clan - Pozdrav

Novi clan - Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima.. Zovem se Nedzad imam 20 godina i zivim u Maglaju. Vozim Skodu Octaviu I iz 2003 godine.. Za forum sam davno cuo od prijatelja, ali evo tek se sada registrovao. Zadovoljan sam skodom ali imam i nekih drugih planova sto se tice automobila.. U Skodi je 1.9 TDI motor sa veoma skromnih 66kw sto je za mene jedna od mana..
Druga mana je ta sto je Skoda "classic" model znaci ljudi moji nemam paketa opreme :arghh: .. Skoda je kod mene nesto vise od godinu dana pa sam se vec i privikao.. Osim toga Skoda je prava limuzina, za ovo vremena sto je kod mene nijednog kvara nisam imao. Nikada nije iznevjerila. Što se tice odrzavanja tu sam "bolesnik" teski.. Znaci nista ne smije da fali, da pucketa, trese odmah se vozi na pregled..
Ljudi me cesto pitaju da li je uopste vozim jer je uvijek cista, sjajna i posebno uredna unutra.. Raspisah se ja ali eto da skratim sad malo..
Sto se tice planova za dalje, na ovoj skodi ne mislim nista raditi, ovakva kakva je sada usrecit ce nekog kao sto je i mene. Imam u planu kupiti octaviu A5 sa 2.0 TDI motor - 103 kw pa eto recite i sta mislite o tome..
Evo vam par slika

IMG_20150902_173935.jpg IMG_20150902_173957.jpg IMG_20150901_170124.jpg Poz.jpg
 
Član
Ja kako je meni ta octavija ruzna unutra, nemoj se sta uvrijediti, inace skoda za nase uslove perfektan auto, ja sam isto imao 2004 karavan 4x4 nigdje te ne ostavlja, udobna, lijepa, samo ta tvoja unutra je....

I ja sam se zaletio bio na tu A5-icu 2.0 2006/07 ali kad sam cuo one probleme ako auto nije odrzavano redovno odustao sam, jer koju god sam trazio nije bila bas u nekom bajnom stanju, uzeo bi je da znam da je odrzavana sigurno od pocetka redovno, znaci ako nekog znas da je odrzavao uzmi, ona jednostavno plovi sa tim motorom :D
 
Član
Ja kako je meni ta octavija ruzna unutra, nemoj se sta uvrijediti, inace skoda za nase uslove perfektan auto, ja sam isto imao 2004 karavan 4x4 nigdje te ne ostavlja, udobna, lijepa, samo ta tvoja unutra je....

I ja sam se zaletio bio na tu A5-icu 2.0 2006/07 ali kad sam cuo one probleme ako auto nije odrzavano redovno odustao sam, jer koju god sam trazio nije bila bas u nekom bajnom stanju, uzeo bi je da znam da je odrzavana sigurno od pocetka redovno, znaci ako nekog znas da je odrzavao uzmi, ona jednostavno plovi sa tim motorom :D

Ma znam ja da ova ploca kada je pogledas tjera u plac ali eto vec sam se navikao, sta da ti kazem.. Imam u planu staviti samo felge i to je to, dosta od mene.. Ona stvarno mene sluzi, na cesti je prava limuzina, potrosnja je ekstremno mala.
A5 je bas onako po mom ukusu samo bih u slucaju njene kupovine isao na full paket opreme..
Samo sam ja malo sumnjicav sto se tice A5 i 1.9 TDI motora od 77 kw.. Po prici onih koji je imaju kazu da je dosta lijena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top