Novi Bentley Continental GT fotografisan bez maske

Novi Bentley Continental GT fotografisan bez maske

Član
Dan uoči zvaničnog predstavljanja novog Bentley Continental GT-a, magazin "Autocar" donosi špijunske fotografije nemaskiranog automobila.

ovi Bentley će biti predstavljen na internet-stranici www.continentalgt.com. Direktor dizajna Dirk van Braeckel je rekao da će novi automobil biti prepoznatljiv kao i prethodni model.

Špijunske fotografije otkrivaju da je revidirani prednji dio inspirisan modelom Mulsanne i posjeduje svjetla LED tehnologije.

Druge promjene koje su vidljive na fotografijama se ogledaju u dizajnu aluminijskih naplataka i izgledu zadnjeg branika kao i zadnjih svjetala.

Kompanija "Bentley" je prodala više od 22.000 GT-a otkada je automobil prvi put lansiran 2003. godine.



Uploaded with ImageShack.us
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    44,3 KB · Pregleda: 8
  • 2.jpg
    2.jpg
    54,7 KB · Pregleda: 3
  • 3.jpg
    3.jpg
    54,9 KB · Pregleda: 6
  • 4.jpg
    4.jpg
    60,9 KB · Pregleda: 5
  • 5.jpg
    5.jpg
    39,3 KB · Pregleda: 4
Član
meni se ova auta ne sviđaju jeste pojava jer je luksuna marka i kvalitet izrade i sl. je vrh al dizajn
mi je bezvze čak nazad liči na onaj stari hiundayi
 
Član
nemaš ti pojma, baš super izgleda,

ali neznam ovaj mi skoro isti starom modelu odnosno ovom sadasnjem...
 
Član
vidjeli ste naziv auta i svi govore dobro,,da li je neki japanac ovakvog izgleda sa ovakvim motorom i sve da je isto osiim imena,,pa pljuvali bi po njemu :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
pa ne vidim bas neku veliku razliku u odnosu na prethodnika... al nea veze, meni se svakako svidja;)
 
Top