Novi Audi RS6 – novi renderi

Novi Audi RS6 – novi renderi

Član
56440-audi%20rs6%201.jpg


Posle predstavljanja novog Audija A6 na tek završenom Salonu automobila u Detroitu, pažnja fanova nemačke fabrike se okreće budućoj najjačoj verziji ovog modela – Audiju RS6.

Ovi novi renderi pokazuju kako bi budući RS6 mogao da izgleda, dok će se po ranijim (nezvaničnim) informacijama pod njegovom haubom najverovatnije naći 4.0 V8 twin-turbo motor sa 447kW/608KS koji će pre njega dobiti i budući Audi RS7 Sportback.

56441-audi%20rs6%2011.jpg


Ako se informacije pokažu tačnima, prvo će se krajem ove godine pojaviti RS7 Sportback, dok se RS6 na tržištu očekuje tokom 2012.
 
Početnik
auuuuuuuuuuuu a ja pileeeee...jos malo pa ce rs6 parirati veyronu,,,za dvije generacije rs6 ice motor ce imati cetverocifrenu brojku konja...
 
Član
pod njegovom haubom najverovatnije naći 4.0 V8 twin-turbo motor sa 447kW/608KS


sa 5.0 V10 na 4.0 V8.........:icon_mad:.....

ali bit ce mocan, ali mislim da nece bas imati onakvu moc motora kao prethodnik.......
 
Član
Pa ako ce imati vecu snagu - a hoce po ovom sto pise, uz to mozda bude i laksi koju kilu, bit ce svakako brzi.

Mozda se samo chipovanjem nece moci izvlaciti tolika dodatna snaga kao kod prethodnika, al to i ne zanima vecinu vlasnika.
 
Uuuuu nije mi dobro, meni je drago sto se vraca na V8, zvuk V8 Audija je jednostavno savrsen, a RS6 kao RS6 takodjer savrseno auto, u svakom pogledu...
 
Top