novi ak matrix...usluga

novi ak matrix...usluga

Član
Znaci potrebna je usluga.... uskoro treba da nastane novi auto klub i moje prijatelj je jedan od osnivaca...tako da me zamolio da ovo postam na bhtuning.com znaci treba nam usluga da se uradi logo tima u smilu AK MATRIX...(tj sponzor kluba) taj "logo"bi trebao ici na zadnju sajbu auta....uglavnom odradite nesto domisljao gore da pise AK MATRIX (u nekom fazonu ...font i sl. da dobro izgleda) ili da se uradi matrix pa neka slicica tj amblem...u tom smislu...i da da se odradi za prednju sajbu AK MATRIX ono neki font da je pogodan za izdaru naljepnica...naravno ako treba da se plati nije prob da se sve dog....ugl treba da bude kvalitento.....pozz i hvala unaprijed svima....;)
 
Član
mogu ja probat nesto uradit...naljepnica kolika bi trebala bit otprilike..oces da ti samo pise ak matrix ..il ces neku fotkicu od matrixa i okolo slova..
 
Član
ma ...odradi za prednju sjabu ono AK MATRIX ....u nekom finom fontu ...ili odradi vise njih...znaci otprilike koliko je sajba siroka kod vecine auta ..... i neki logo ako imas vremena a vaznije mi je ovo za prednju sajbu...zz
 
Član
nema veze koliko je sajba siroka....to ce kasnije..kad se bude printalo...rec kolko ces i on ce toliku ispritant ..nego to za naprijed koju ces boju folije ...mogo bi foliju crnu ..a slova bijela..ili kao da nema slova...reci mi konbinaciju ja cu ti uradit
 
Član
ma samo slovoa bijela netreba folija ono crna iza...znaci bijela slova... odradi uvise fontova da vidimo kako ce to ispasti...zz;)
 
Član
aha nema frke..uradicu ti do sutra navece ..dok stignem..mislis u vise stilova teksta ..font ce se svakako stimat ..kolka sofersajba bude
 
Top