NOVA VOZILICA / Ford Fiesta

NOVA VOZILICA / Ford Fiesta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: NOVA VOZILICA

Igor031 je napisao(la):
auto je kupljen od penzionera koji vise nije moga vise voziti....
pređenih 70000km a 94 godina proizvodnje
očuvan je ajme
nema ogrebotinu....
ko da je bio kod neke picajzle
platio ga 6000kn=1500maraka
a sto se tice sređivanja bit ce tu svega
samo polako

bas nebi rekao da 1994 god...nisi malo krivo napisao??mislim da na autu ima par sitnica koje pokazuju da je auto 1990-1992.god....max 1993...al 1994 nije sigirno ako su svi djelovi na njemu original....a kod fiesti nemozes se bas pouzdati u brojcanik na km/h satu jer ima samo 5 znamenki ap moze biti 70 000,170 000 ,270 000... km;) a i cudno sto nema hrdje jer zna izbijati po zadnjim rubovima i oko cepa rezervoara...al ok mozda je stvarno dobro ocuvan i garaziran...
 
Član
RE: NOVA VOZILICA

auto je u predobrom stanju
zato sam ga i uzeo
iskoristio tu priliku
strasno ali nema ni traga hrđi....
deda ga pazio i mazio
ali zato ce sada okusiti zivot... :)
 
Član
RE: NOVA VOZILICA

...i pokoju banderu hehe....zezam se samo, nek te sreca prati sa autom, gdje god krenuo...;)
 
Član
RE: NOVA VOZILICA

joj gde ga nadje tako jeftino,dzabe,i ja bih hteo naci neki jeftin autic da ga malo radim,a i bas takav od nekog penzionera koji nije drkan u zivotu,bas je lijep
 
Član
RE: NOVA VOZILICA

Joj Fiesta !
Ja sam davno vozila Fiestu al 88. god. i bila mi je super. 75 ks ko i ovaj sada ali je ta letila za razliku od ovog a i serijski je imala jako lijepe felgice i spojler i baš mi je bila super.
Šta planiraš raditi na njoj ?
 
RE: NOVA VOZILICA

fina fiesta
a sto se tice kilometraze moguce je.... i moj R5 kad je kupljen presao oko 80000 a 91 godiste :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top