Nova vozilica Audi A4 S-Line Quattro

Nova vozilica Audi A4 S-Line Quattro

Član
Dugo nisam bio aktivan na forumu iz razloga sto nisam imao pristup internetu, stari profil mi je bio Smajke sa zaboravljenim pass :D
Bio sam vlasnik Punto Mk2 medjutim doslo je vrijeme da se ponovimo sa nekim atraktivnijim modelom.

U pitanju je Audi A4 (B7) 2007 godina sa 2.0 Tdi motorom 170 ks i quattro pogonom, sa S-Line paketom opreme, unutarnjim, vanjskim i podvozjem, da ne duzim previse evo slika.

2ilk5td.jpg
14v0dbm.jpg



317h8xz.jpg
1492rl2.jpg


Evo koja svjeza slika :) Snijeg zapada....

rumt85.jpg
28bww.jpg
d5x0h.jpg
zl3fw2.jpg
fohe7b.jpg
 
Legend
Ja cu samo dodat jedan mali update od neki dan, S line se nasao u nasoj garazi znaci odradzen HiTech i sad puno puno bolje ide sa 200 + KS za 380 EUR ;)
 
Član
Sve pohvale za HiTech, momci su veoma profesionalni a s performansama sam prezadovoljan.

Auto je elasticnije i mnogo vise snage ima.
 
BHT Ovisnik
predobar,svaka cast:cool:
jesi ovog kupio od nekog clana foruma ili je slucajno bio ovaj isti prije nekih cca godiu dana predstavljena forumu,bas isti ?
 
Član
Hvala.
Ova je kupljen prije 3-4 mjeseca, uvezeno auto iz vana, nije vozeno u Bih nikako.
 
Član
ne mogu ni zamisliti osmijeh na licu nakon punta sjesti u ovog audija i provozati ga :D:D:D
extra vozilica neka je sa srecom, predobar i prelijep audi, znaju njemci napravit to da valja :cool::cool:
 
Top