Nova Mazda2: Saga se nastavlja

Nova Mazda2: Saga se nastavlja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
MAZDA će na skorašnjem salonu u Ženevi premijerno predstaviti novu generaciju svog najmanjeg modela. Sudeći po jedinoj objavljenoj fotografiji, japanska tvrtka otvara novo poglavlje u svojoj dizajnerskoj sagi.

Baš kao što je Mazda6 imala čast da predstavi potpuno novu dizajnersku filozfiju tvrtke, možda najradikalniju u dugoj povijesti hirošimske tvrtke, Mazda2 će najaviti novi dizajnerski zaokret temeljen na studijama predstavljenim posljednjih mjeseci.

Fluidne linije inspirirane prirodom teško mogu biti korištene na kombijevskom tipu vozila kakav je bio Demio, a kasnije i Mazda2. Stoga, novi model u potpunosti prati proeuropske trendove. O sličnosti s nekim postojećim modelima zasad nećemo govoriti, već ćemo samo biti rezervirani i konstatirati kako je Mazda2 u skladu s europskim tekovinama dizajna.

Za razliku od dosadašnjeg modela koji se nudio isključivo na azijskom i europskom tržište, novi će sreću okušati i u SAD-u. S obzirom da se američko tržište pritisnuto globalnim (ne)prilikama neprestano prilagođava, nema razloga da to ne uspije i najnovijoj Mazdi.
 
Putovanja.ba
Administrator
f3q.jpg

r3q.jpg

side.jpg

int.jpg

fdet.jpg

r.jpg

rdet.jpg

wheel.jpg
 

IGY

Član
znao sam ja di ti imas neke svoje dodatne izvore, a na poslu sam pa i nemam bas puno vremena
 
Putovanja.ba
Administrator
1.3 75KS 118Nm - srednja potrosnja 5,4L/100km
1.3 84KS 121Nm
1.5 103KS 136Nm
1.4TD
DxSxV 3880x1695x1475mm

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top