Nova Honda NSX

Nova Honda NSX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
malo staro ali....
Nova Honda NSX izlazi 2010
Danijel Tomić
Četvrtak, 20 Prosinac 2007
Honda je početkom ove godine u Detroitu predstavila studiju nazvanu Acura Adcanced Sports Car, a nakon toga se očekivao NSX-ov koncept koji je ipak vraćen na doradu.
Saznali smo kako će NSX u svoj konačnom obliku na tržište stići 2010. godine, a ne očekivane 2009. Predsjednik Honde America Tatsuo Iwamura je potvrdio kako razvoj NSX-ice teče bez ikakvih zastoja, a vjerujemo kako će automobil prvo stići na američko tržište, a potom na japansko. Nakon toga stići će i u Europu, ali još ne znamo pod kojom značkom, Acura ili Honda.
Trenutno se o novom NSX-u ne zna mnogo, ali vjerujemo kao će biti sličan Advanced Sports Car Conceptu (vidi slike). Novi NSX će vjerojatno pratiti stope prethodnika, pa će biti više luksuzni GT nego super-automobil, ali to ćemo još vidjeti.
Nakon dugog vremena, a potaknuti nevjerojatnim uspjehom nissanovog GT-R-a, u Hondi su zaključili, kako je pravo vrijeme za povratak legende. Testiranja nove generacije NSX-a navodno su u završnoj fazi, a jedino što brine njegove tvorce, misija je srušiti s trona GT-R, tamo gdje je on i stekao najveću slavu, na stazi u Nurburgringu, odnosno njegovo vrijeme kruga od sedam minuta i 29 sekundi. Ako se ostvare glasine o V10 motoru, snage 550 KS, i znajući mogućnosti i znanje hondinih stručnjaka, u Nissanu sigurno ne spavaju lako.



i jedan video
http://www.youtube.com/watch?v=PzcKY7Gyng8
 
uh ***** je ja ako vaka bude,jest meni ovo ruzno.Ali stvarno se radujem ovom cudu,jedva cekam da vidim kako ce se stvari odvijati.;)
 
nodiash je napisao(la):
Pitat cu te ja kad i ako ga ikad vidis na cesti pa upadnes na guzove;)

Ma Nodi care,odmah da se razumijemo,japance obozavam,a Honda mi je Numero 1,samo mrzim ovaj futuristicki spejs šatl dizajn (mozda ce mi za 10 g ovaj koncept biti lijep),trenutno mi je bezveze i stara NSX mi je prelijepa,milion puta ljepsa od ovog "cuda".

Samo iznosim svoje misljenje:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Pitat cu te ja kad i ako ga ikad vidis na cesti pa upadnes na guzove;)

Ma Nodi care,odmah da se razumijemo,japance obozavam,a Honda mi je Numero 1,samo mrzim ovaj futuristicki spejs šatl dizajn (mozda ce mi za 10 g ovaj koncept biti lijep),trenutno mi je bezveze i stara NSX mi je prelijepa,milion puta ljepsa od ovog "cuda".

Samo iznosim svoje misljenje:D

Eto ja japance i ne volim al ova mi nekako okej...sa strane kad je gledas ima malo linije aston martina i dodali su malo futurizma i nekako mi se uklopilo sve super...i ja volim starije al vjerujem da ova kad se pojavi na cesti bice pojava....jedina zamjerka je to sto sto nisu ostavili neku masku da nije ovako zatvorena al vjerujem da ce tu bit nekih modifikacija prije nego vidi svjetlo dana...

Takodjer iznosim svoje misljenje;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Vama ovo stvarno lijepo ? :icon_eek:

:D

erol_brcak je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Pitat cu te ja kad i ako ga ikad vidis na cesti pa upadnes na guzove;)

Ma Nodi care,odmah da se razumijemo,japance obozavam,a Honda mi je Numero 1,samo mrzim ovaj futuristicki spejs šatl dizajn (mozda ce mi za 10 g ovaj koncept biti lijep),trenutno mi je bezveze i stara NSX mi je prelijepa,milion puta ljepsa od ovog "cuda".

Samo iznosim svoje misljenje:D

slazem ti se sa misljenjem u potpunosti, meni sranje neki wanna be camaro space shutle i batmobile u jednom meni ovo sranje nadajmo se samo da nece usrat LEGENDU :cool:
 
Eto ja japance i ne volim al ova mi nekako okej...sa strane kad je gledas ima malo linije aston martina i dodali su malo futurizma i nekako mi se uklopilo sve super...i ja volim starije al vjerujem da ova kad se pojavi na cesti bice pojava....jedina zamjerka je to sto sto nisu ostavili neku masku da nije ovako zatvorena al vjerujem da ce tu bit nekih modifikacija prije nego vidi svjetlo dana...

Takodjer iznosim svoje misljenjeWink
www.carshoptuzla.com

ostavili su usis ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top