Nova ceska reklama: ne mislis - zaplatis

Nova ceska reklama: ne mislis - zaplatis

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="450" height="370"><param name="movie" value="http://www.liveleak.com/e/a30_1222709603"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.liveleak.com/e/a30_1222709603" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="450" height="370"></embed></object>
 
Član
Definitivno!
Koliko god uzasno izgledalo - i treba tako! Slika je 1000 rijeci, a tek video...
 
Član
Trebalo bi s eu nas u 4 srednje uvest ovako tjednom 1 ili 2 sata da murjak dodj eprica nesto i puste ovake filmiche...tad su klinje najludji, ali i najlakse primaju ovake stvari :)
 
Član
pozdrav

Ovo bi stvarno trebalo uvesti i kod nas ali ove nase to toliko i ne zanima bitnije je se boriti za nesto drugo
 
Član
fakat ovo bi trebalo kod nas.... velike displaye i nek svi gledaju krv i katastrofu mozda se napokon osvijeste...
 
Član
ma nema veze vezanje s pjesakom...nevezanjem ugrozavas sebe...ja se prvi ne vezem u gradu, i necu se ni svezat...nekad navece zbog murije, a ne zbog sebe...
meni je gore zbog drugog...jer ako ja udarim i sebe sjebem, zaboli me, sam sam kriv, al gore je drugog sjebat il osakatit...
trebalo bi i kod nas ovo...stvarno bi se zamislio onda bil ovako vozio...
 
Član
prejaka je reklama, da je remus stavio ovoga ne bi bilo, zena bi znala da dolazi neka budala... meni je u ponedjeljak izletilo neko dijete na ulicu, sekunda da ga udarim, srecom na vrijeme se sve odreagovalo, a kad sam imao zvuk, raja cim cuje sklanja se, kontaju budala... samo ne valja sto se loze drotovi... ;)
 
Član
:icon_cry::icon_cry:

ovo me posjetilo na mog frenda koji je pokupijo 2 cure (nije na zebri al...)-(to je bilo prije 2 godine jos su na oporavku)

neznam dali je iko imo iskustva sa tim - NEDAJ BOZE
ali covjek se promjeni u trenutku (govorim iz vlastitog iskustva)
on u ove 2 godine nije 3 puta nabacijo osmjeh na lice
vozi auto ali nigdje preko ogranicenja
i utjece na cijelu nasu ekipu jer sad svi zanmo staje bilo i niko se vise nevozi onako kao prije 2 godine
tada nije bilo granica (jedina granica je bila blokada na autu)

ali sad je puno puno drugacije
ali sta je se moralo to dogodit da bude drugacije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top