Nosaci motora i mjenjaca golf 2 gti

Nosaci motora i mjenjaca golf 2 gti

Član
Imam jedan problemcic otisli su mi nosaci motora i mjenjaca izgleda svi jedan je pukao onaj zadnji od mjenjaca.e sad zanima me dal je bolje da kupujem nove il da nadjem polovne origane posto mi cesto odu nosaci,ppsto sam malo zesci vozac.molio bih vas za konkretan odgovor.i dal se moze ubacit neki dodatni nosac da pojacam drzanje motora.inace rijec je o 1.8 16v motoru sa 139 ks
 
Član
Zadnji nosaci su inace izdrzljiviji od prednjeg i puknu samo ako je prednji vec riknuo

Zamijeni oba zadnja za nove a prednji mozes zavariti gornju i donju polovinu da ga pretvoris u takozvani solidni nosac koji potpuno eliminira kretanje (dizanje prednjeg djela) motora kad startas u prvoj brzini

To ce ti rijesiti probleme za podugo vrijeme :)
 
Probaj naci ovakav prednji nosac kao u mene...inace on je se ugradivao u prve serije GTI-a mislim do 88god...on je uljni a ne gumeni...stavi ga i rijesio si se problema za cijeli zivot...a moja peporuka ti je da zadnje nosace kupis nove originalne i to je to,sto se tice nosaca miran si da ga vozis neznam kako...
168iyw9.jpg
 
Član
Prednji nosac uljni? :icon_question: Nikad nisam vidjeo prednji da je uljni, daj koju sliku nosaca da vidimo sta je to ako moze?:icon_smile:

Nosac mjenjaca u Corradu je uljni kao i poneki zadnji nosac motora ali prednji stvarno nisam nikad vidjeo ni cuo da postoji

Jeli ti mislis na ovaj?
hydronosac.jpg


Zove se uljni iako nikad nisam vidjeo da ulje curi iz njih a nekoliko sam uspjeo razvaliti!
 
Top