nissan sunny 1,6 b

nissan sunny 1,6 b

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hitno mi treba informacija kako zamijeniti ulje u mjenjaču na nissanu sunny 1,6 benzin,1991.god..??hvala unaprijed
 
Bar je to lako imas jedan saraf za ispust i jedan sa strane, sipa se pumpom na taj sa strane dok ne pocne izlaziti
to je mjera.:icon_eek:
 
Član
KOji je šaraf za ispust a koji ključ pošto se ne može odvrnuti ima neka zažtita na šafaru nema šanse odvrnuti....Pozzz;)
 
Član
Mozda i nije inbus! Moguce da je kvadratnog oblika! Nisam siguran, ali sam pravio takav kljucic flexericom za jedan autic!
 
Član
Našao sam ključ nije imbus nego je kockasti neki ključ,tj.kvadrat...za dosip je manji a za ispust veći!!
 
Član
bad_look je napisao(la):
Našao sam ključ nije imbus nego je kockasti neki ključ,tj.kvadrat...za dosip je manji a za ispust veći!!

O tome ti pricam;) Imas li pumpicu za dosipanje?! Mora ti auto biti u horizontali i kad pocne da preliva, to je to!
 
Član
to je sve uredu, imam i ključ al ne mogu niako da odvrnem taj kockasti šaraf,ima neka zaštita oko njega...hvala na odg..pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
to je sve uredu, imam i ključ al ne mogu niako da odvrnem taj kockasti šaraf,ima neka zaštita oko njega...hvala na odg..pozzz:cool:

Sad sve vidis i znas, pa muci se malo, ako ti nije hladno!!! Bice mraza:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top