Nissan Qashqai pouzdaniji od BMW-a, popularniji od Mercedesa

Nissan Qashqai pouzdaniji od BMW-a, popularniji od Mercedesa

Član
cb57d0ec4c9ac75b2b2c89e5d0375afd.jpg


U sveobuhvatnom ispitivanju koje je proveo njemački automobilski klub (ADAC), Porsche 911, Audi A5 i Nissan Qashqai zauzeli su prva tri mjesta kao najpopularniji automobili, a Qashqai je istodobno postao i omiljeni uvozni automobil u Njemačkoj.

Uz proučavanje statističkih podataka više od dva milijuna kvarova na vozilima, ADAC-ova godišnja nagrada Gelber Angel ('Žuti anđeo') od vlasnika vozila traži da ocijene svoje zadovoljstvo automobilom i razinom usluge koju im pruža distributer.

Rezultati su pokazali kako se Nissan Qashqai nalazi na višem mjestu od automobila kao što je BMW serije 3, Porsche Boxster i Mercedes-Benz SLK. Izvrsne rezultate u ispitivanju postigao je u kategorijama pouzdanosti i zadovoljstva korisnika što je rezultiralo ukupnim trećim mjestom. Nissan Qashqai je jedini ne-njemački automobil među prvih osam.

ADAC-ovo ispitivanje ograničeno je na vozila do tri godine starosti kako bi se razlučili kvarovi uzrokovani lošim održavanjem od nedostataka u proizvodnji te uključuje samo vozila sa značajnim prodajnim rezultatima kako bi se dobila realna slika. Za nagradu 2011. ispitano je 150 modela.

ADAC-ov 'Žuti anđeo' 2011:
1. Porsche 911
2. Audi A5
3. Nissan QASHQAI
4. Porsche Boxster
5. BMW serije 1
6. BMW serije 3
7. Audi TT
8. Mercedes-Benz SLK

Nissan Qashqai lansiran je 2007. kao inovativna i privlačna alternativa tradicionalnom hatchbacku koji su prevladavali C-segmentom u Europi. Spojem karakteristika SUV-a i obilježja kompaktnog obiteljskog automobila dobiven je crossover koji je osvojio kupce širom Europe. Do danas je u Europi prodano više od 740.000 primjeraka, a samo u 2010. u tvornici u Sunderlandu proizvedeno je više od 270.000 primjeraka.
 
Početnik
uredu je sve to nesumnjam ja u kvalitet nissana i nissan nije los tacnije super je ali mi glupe ove kategorije tj nema ih nego kao neki dzumbus napravljen i segmenata i sve...trebali su npr uzet audi Q5,BMW X3 i slicno a ne ovako ih nabacat
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
uredu je sve to nesumnjam ja u kvalitet nissana i nissan nije los tacnije super je ali mi glupe ove kategorije tj nema ih nego kao neki dzumbus napravljen i segmenata i sve...trebali su npr uzet audi Q5,BMW X3 i slicno a ne ovako ih nabacat

Očigledno ne kontaš.
Ovdje su ti svi mogući automobili iz svih mogućih kategorija i na kraju su samo sumirani rezultati o tome koliko su vlasnici pojedinog modela zadovoljni i napravljena ova lista.;)
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
uredu je sve to nesumnjam ja u kvalitet nissana i nissan nije los tacnije super je ali mi glupe ove kategorije tj nema ih nego kao neki dzumbus napravljen i segmenata i sve...trebali su npr uzet audi Q5,BMW X3 i slicno a ne ovako ih nabacat

Očigledno ne kontaš.
Ovdje su ti svi mogući automobili iz svih mogućih kategorija i na kraju su samo sumirani rezultati o tome koliko su vlasnici pojedinog modela zadovoljni i napravljena ova lista.;)

ahammmmm,,,moja greska onda,,hvala na objasnjenju ;););)
 
Top