Nissan odgovara na optužbe

Nissan odgovara na optužbe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
tochio-gl.jpg


Nissanov glasnogovornik odgovorio je na nedavne optužbe Porschea o lažiranju vremena modela GT-R na legendarnom Nürburgringu...

Podsjetimo, jedan od glavnih Porscheovih inženjera, August Achleitner, podigao je buru oko 7 min i 29 s za koliko je GT-R projurio Nordschleifeom. Prema njihovim testiranjima Nissanov tsunami sporiji je čak 25 s, što ga je nagnalo na zaključak o korištenju slick guma i posebnog goriva.

Očekivano, odgovor je uslijedio vrlo brzo. Na optužbe se tijekom otvaranja salona u Parizu osvrnuo Nissanov glasnogovornik. 'Ne želimo u rat riječima s Porscheom' započeo je Neil Reeve, 'vrijeme na Nurburgringu postavljeno je na posve uobičajenim Dunlopovim gumama, koje se mogu kupiti zajedno s automobilom u svakom Nissanovom salonu'.

Osim službenog Nissanovog stajališta o gumama, Reeve je dao i svoje mišljenje o razlici u vremenu – 'Nije na nama da objašnjavamo zašto nisu uspjeli barem približno dostići naše vrijeme. No, jedan od razloga zasigurno leži i u vozaču. Tochio Suzuki, naš glavni test vozač, odradio je tisuće krugova te poznaje svaki djelić Nürburgringa'. Na kraju, Reeve je podsjetio Porsche na razna nezavisna testiranja, provedena na stazama diljem Europe, gdje je GT-R parirao, ako ne i nadmašio i 911 Turbo i GT2.
 
Član
nek se ne daju:)
a najbolje bi bilo da gt-r izadje opet na stazu u prisustvu porscheovih inzenjera
ako uhvati i priblizno vrijeme ovom oko kojeg se prepiru,sve sumnje ce bit otklonjene
 
Početnik
E jesu ovi u Porsche-u blentavi, vidi se da su sve vise u kontaktu sa VW-om..jos u Nissanu uzeli Porsche da rade testiranja, da vide kako auto ne treba da bude, i sad se nasli oni da kake..pa neka Tochio sjedne u GT-R-a, a u Porschea taj neki njihov the-best-test driver pa cemo da vidimo..Boze, koje su to budale, hoce oni protiv japanske tehnologije i japanskih kamikaza..svasta..
 
Član
edoze je napisao(la):
nek se ne daju:)
a najbolje bi bilo da gt-r izadje opet na stazu u prisustvu porscheovih inzenjera
ako uhvati i priblizno vrijeme ovom oko kojeg se prepiru,sve sumnje ce bit otklonjene

VELIKI POTPIS

japanci su trenutno broj 1 i to je sto porscheu smeta, a ovi samo napreduju....
 
Član
Jesu i u Porscheu debili, kao sto rekose u odgovoru, a kao i sto Knight rece, ima i do vozaca, i to sam prvo i pomislio kada sam procitao prvu optuzbu.
 
Član
mislim da je to velka razlika da bude samo do vozača, ne vozi to ni za porsche neki klinjo iz kvarta
 
Član
corrado je napisao(la):
mislim da je to velka razlika da bude samo do vozača, ne vozi to ni za porsche neki klinjo iz kvarta

I da nije toliko velika razlika. Treba neko u njihovom neznanju, uzeti I Nissana i Porschea, staviti eto te iste gume, pa da se vidi kako ko stoji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top