Nissan GT-R za 2010.

Nissan GT-R za 2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo posto je Erol skroz zakazao ovaj put, da ja objavim ovu vijest :D

Usavrsen Nissan GT-R: Nissan gotovo svake godine sitnim “trikovima” poboljsa svoj top model GT-R. Na japanskom sajmu automobila prikazan je GT-R za 2010. godinu. O ovom automobilu se gotovo sve vec zna, sto i ne cudi jer je posramio mnoge superautomobile i time zasluzio preko 50 raznoraznih nagrada. Od “igrackica” bitnih za luksuz, GT-R je dobio poboljsanu navigaciju sa vlastitim hard diskom, kao i USB port za muziku, te podrsku za iPod. Vecini ce svakako biti zanimljivija poboljsanja voznih osobina. Prije svega motora, sa poboljsanim odzivom na niskim i srednjim obrtajima, sto se ostvaruje zahvaljujuci novom katalizatoru, sa boljim protokom. Usavrsen je i ovjes, koji sada pruza vise udobnosti, bez smanjenja povratnih informacija sa puta. Posljednja promjena je izmjenjen straznji difuzor, koji je prije dolazio iskljucivo na sportskom GT-R SpecV modelu. Posjeduje posebne otvore za hladjenje, cime se poboljsava hladjenje straznjeg kraja, sto je jako bitno, s obzirom da GT-R ima mjenjac smjesten straga.

 
Ma nisam ja u toku nikad,tu sam slab,EVO je glavni casopis kojeg citam, a posto u BIH stize 1-2 mjeseca nakon izdavanja u Hr tako i ja kasnim sa vijestima po mjesec-dva,a i ne opterecujem se previse,jer znam da imamo naseg Duleta vrijednog tako da... ;)

Nego,sta da kazem,savrsenstvo je usavrseno :D
 
Član
Opravdanja, opravdanja :D

Zato ti mislis da je GT-R najbolji, kasnis, to je nekad bio :lol:

Na udobnost su mu vazda prigovarali, cini se da su i to popravili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top