Nissan GT-R ubi brasno u Porscheu

Nissan GT-R ubi brasno u Porscheu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
9070922.003.1L2.jpg


9070922.003.Mini2L2.jpg


6417512.jpg


Nissan has scored a new record lap time for its GT-R at the Nurburgring Nordschleife circuit with a sprint around the track on April 23rd coming in at 7 minutes and 26.7 seconds.

The GT-R beat its previous record, set a few days earlier on April 15, of 7 minutes 27.56 seconds.

The new record time is a milestone for Nissan, an elbow nudge at the more snooty Euro-centric car folks who may be a little too provincial about their dominance of endurance races at tracks like the Nurburgring.

But more importantly, its the democratic principle at work here. The GT-R is a more populist model, and the track time is meant to impress customers who opt for it over its more illustrious and expensive premium counterparts from the likes of Porsche, Audi, BMW, Mercedes, etc.
 
Član
Ma jebes sve to, ja bi si uzeo GT-R-a samo zato sto je exluzivniji....svaka slina od dovjetnika, doktora i politicara moze imat porsche ;)
 
m50b25 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma jebes sve to, ja bi si uzeo GT-R-a samo zato sto je exluzivniji....svaka slina od dovjetnika, doktora i politicara moze imat porsche ;)

Jeli se ti salis??

A sto bi se salio?

Pa boxtera mozes imati za manje od 20 000 km.Eno citam neki dan u V. Britaniji na aukciji prodan boxter doduse iz 99. godine za 13 000 km.Eeee porscheov znak za cijenu jednog golfa IV tdi to godiste,pih!
Naravno ne kazem da je neki usrani Boxter konkurent GTR,ali cisto primjer dajem koliko je porsche pristupacan postao.

A GTR-a jaro ne moze imati svako,u citavoj europi daj boze da ih ima 20.Ista stvar i sa starim GTR-ovima.Da ne govorim koliko dugo se ceka narudzba.

Ontopic: Ma ovo neke stare slike jos dok je GTR bio u fazi izrade.Al opet lijep prizor za vidjet:D

Do kad će ovaj rat trajati

Dok ne dodje do izravnog okrsaja na stazi,one on one! ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma jebes sve to, ja bi si uzeo GT-R-a samo zato sto je exluzivniji....svaka slina od dovjetnika, doktora i politicara moze imat porsche ;)

Jeli se ti salis??

A sto bi se salio?

Pa boxtera mozes imati za manje od 20 000 km.Eno citam neki dan u V. Britaniji na aukciji prodan boxter doduse iz 99. godine za 13 000 km.Eeee porscheov znak za cijenu jednog golfa IV tdi to godiste,pih!
Naravno ne kazem da je neki usrani Boxter konkurent GTR,ali cisto primjer dajem koliko je porsche pristupacan postao.

A GTR-a jaro ne moze imati svako,u citavoj europi daj boze da ih ima 20.Ista stvar i sa starim GTR-ovima.Da ne govorim koliko dugo se ceka narudzba.

Ontopic: Ma ovo neke stare slike jos dok je GTR bio u fazi izrade.Al opet lijep prizor za vidjet:D

Do kad će ovaj rat trajati

Dok ne dodje do izravnog okrsaja na stazi,one on one! ;)

Vala zaobisao sam 20 dosad ovakvih komentara od tebe, ali stvarno, ti nisi dobar ba. Pa jebote jel tebe Nissan placa mozda za ovu reklamu? Pa branis te jebene kosooke ko da su ti familija. "Neki usrani boxster" - pa sta to ti vozis svega ti da je boxster za tebe usrano auto?
 
Član
Ovo je vec bilo, samo sto je sada tekst na engleskom ja sam vec u 2 posta na nasem ovo sve postavio...

evo jedan od linkova
http://www.bhtuning.com/thread-20925.html?highlight=Nissan+GT-R+ponovo+oborio+sopstveni+rekord+na+Nirburgringu
ima jos jedan s ovom zadnjom slikom
 
Početnik
ma nisan je sila ...;)

po meni i ljepsi bolji :icon_rolleyes:

a svabe se nikad nece pomirit s tom cinjenicom..:lol::lol:
 
Član
bravof je napisao(la):
ma nisan je sila ...;)

po meni i ljepsi bolji :icon_rolleyes:

a svabe se nikad nece pomirit s tom cinjenicom..:lol::lol:

Kako ce biti bolji i ljepsi:lol:, japanci juce poceli auta sportska i luksuzna praviti jos su izmislili:icon_mad: luksuzne marke kao sto je infinty,lexus itd. (jos su i kopirali nijemce) da bi ih mogli pratiti
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma jebes sve to, ja bi si uzeo GT-R-a samo zato sto je exluzivniji....svaka slina od dovjetnika, doktora i politicara moze imat porsche ;)

Jeli se ti salis??

A sto bi se salio?

Pa boxtera mozes imati za manje od 20 000 km.Eno citam neki dan u V. Britaniji na aukciji prodan boxter doduse iz 99. godine za 13 000 km.Eeee porscheov znak za cijenu jednog golfa IV tdi to godiste,pih!
Naravno ne kazem da je neki usrani Boxter konkurent GTR,ali cisto primjer dajem koliko je porsche pristupacan postao.

A GTR-a jaro ne moze imati svako,u citavoj europi daj boze da ih ima 20.Ista stvar i sa starim GTR-ovima.Da ne govorim koliko dugo se ceka narudzba.

Ontopic: Ma ovo neke stare slike jos dok je GTR bio u fazi izrade.Al opet lijep prizor za vidjet:D

Do kad će ovaj rat trajati

Dok ne dodje do izravnog okrsaja na stazi,one on one! ;)

Koliko sam ja skuzio citavu prasinu koja se spominje izmedju porsea i GTRa stvar je u tome da za hajdemo reci iste ili slicne rezultate GTRa dobijes dosta povoljnije vec porsea. Koliko je ko ekskluziva govori cinjenica da je porse brand koji postoji desetljecima a GTR se pojavio u zadnjem desetljecu a opet ne vidjam bas porsea po gradu ili cak u citavoj BiH.. nego lijepo daj obrazlozi ti meni kako to da tih usranih boxer masina nema malo vise ili jednostavno ne valjaju pa ljudi nece da bacaju pare. Ne znam niti me zanima koji je bolji brzi jaci od ova dva ali porse je sigurno taj koji se kroz povijest i razne modele daleko vise dokazao vec GTR i kada bih imao na biranje jedan od ta dva sigurno bih uzeo porse..

Jednostavno u ovoj prici je porse ekskluziva, auto sa karizmom i koji ima svoju pricu. Cijenu drzi od kada se zna za njega.

Jos nesto da se nadovezem za tiborov post..

te sline od odvjetnika doktori i slicni ljudi koji voze porse a ti ih mozda vidjas imaju jednu prednost koju moze biti ne kuzis iz prve, porse je ovdje pristupacniji vec GTR, otidji na daleki istok pa ces vidjeti da sline od njihovih odvjetnika voze GTR dok je jako rijedak slucaj vidjeti porsea na cesti.

GTR je ovdje ekskluziva jedino iz razloga sto nije TAKO dobar kako ga se prikazuje i nece se nitko jebati sa njim i biti prvi kunic kojeg ce netko naguziti vec ce uzeti nesto sto valja od kada postoji.

Nego dobra mi je ova reklama pa evo pogledajte

:lol:

http://tv.audi.de/video/3551#/06

ispada da je audi R8 ekskluzivniji od ferkana :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top