Nissan Almera 2001.

Nissan Almera 2001.

Pozdrav,
evo i moje Almere koja u biti uopće nije tunirana ;)
radi se almeri sa paket opremom Sport, pa ima kromirane pragove sa natpisom Almera, stražnji spojler, maglenke, te 16-inčne naplatke. Od unutarnjih dodataka ima kožni volan i ručicu mjenjača prednje i bočne jastuke, klimu, naslon-pretinac između sjedala...hm.. i to je to... nije loše za 2001. Nisam prvi vlasnik, pa ne znam da li je malo preveliki "top" iza serijski ili dodan.
Inače, auto je odličan na cesti jer ima i dobre gume (205/50-16), istina, malo je tvrd ali drži zavoje bez straha :)
Za današnje vrijeme, dizel obujma 2.2 litre i snage 110 konja nije neka vrijednost, ali moment je solidan, a kako nije prošao niti 120.000 km. i kako je riječ o Nissanovom motoru (Di) koji se ugrađivao i u njihove neuništive terence, a ne o manje kvalitetnom Renaultovom (dCi), godine i godine sigurne vožnje mu još predstoje :)
Iako ima par "mušica", (desna bočna lajsna mu se malo odlijepila, plastičnom pretincu je pukla kvačica, pa je klimav,...) auto je u odličnom stanju, pa kako mi prolazi misao da ga prodam... što vi kažete? :)
 

Prilozi

  • almeraRab.jpg
    almeraRab.jpg
    24,7 KB · Pregleda: 8
  • almera2.jpg
    almera2.jpg
    27,8 KB · Pregleda: 12
  • almera3.jpg
    almera3.jpg
    55 KB · Pregleda: 7
Top