NISSAN Almera 2.0D

NISSAN Almera 2.0D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi da vidim vase predloge za ovo. sta bih uradio? imam manjak ideja. i zna li neko od cega pasu feluge na nju?
 
Član
panajotis je napisao(la):
probaj naci neke crne farove ili ove ofarbaj iznutra .... zatamni i spusti :D

super autic :cool:

hvala brate. a za farove mislis da ofarbam oko sjenila s vanjske strane? sta mislis da mu nadjem neke maglenke u branik da krknem? pasu od G2 za duboke branike samo u golfa npr. ona sto ide na lijevu stranu njemu moze na desnu pa da fino uklopi. gdje da nadjem maglenke covece? svugdje od 150-180 KM. skupo
 
Početnik
pa ako ti je od 150 do 180 marak skupo, onda nepocinji ulagati nista u auto uopste, jer ostalo ej dosta skuplje. u svakom slucaju fin autic, ma nista ga necackaj super je on i ovako.
 
Član
Default je napisao(la):
pa ako ti je od 150 do 180 marak skupo, onda nepocinji ulagati nista u auto uopste, jer ostalo ej dosta skuplje. u svakom slucaju fin autic, ma nista ga necackaj super je on i ovako.

djes za golfa 2 dati 180 km za maglenke? ima li njih naci polovnih a dobrih znate li?

sta kazete na ovo? jbg malo mi crtanje ne ide al vidi se razlika.
 
Član
ako mislis farbati,otvori far i farbaj,a me na staklu;)
sto ce ti maglenke,nisu potrebne bolje za te pare spusti auto sportskim oprugama
 
Član
M A R E X je napisao(la):
ako mislis farbati,otvori far i farbaj,a me na staklu;)
sto ce ti maglenke,nisu potrebne bolje za te pare spusti auto sportskim oprugama

pa normalno da cu skinuti far i farbati ovo je radio paint bezze. i necu skroz crno nego za nijansu svjetlije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top