niklovanje felgu da ili ne??

niklovanje felgu da ili ne??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da malo preformulisem pitanje, buraz bi mi sredio kod kolege za male pare niklovanje ali mene zanima da li je to pametno na felge kako na nikl uticu vremenski uslovi itd itd


nodias sto to?
 
Član
Jednostavno mi niklovane nisu za golfa dvojke a ni za golfa uopste...a ti jos hoces da niklujes svoju felgu...nemam iskustva s tim al cuo sam da se taj nikl nezadrzi bas puno a kad pocne se gulit i otpadat izgleda bruka ruzno...dvojka je po meni prelijepo auto kad se kulturno sredi a u kombinaciji sa dobrim falcarama(ne niklovanim :) )je beton...
 
to je ono sto me zanimalo izdrzljivost a nasao sam ja bbs slicne rm samo bez serafica sad koje su to neznam samo da prodam svoje posto ove samo kes covjek trazi
 
Legend
radije uzmi kakve dobre falcare,nego radit to sranje niklovanje,jos ako je jeftino to mora da ne valja...
 
pocincavanje, niklovanje ili hromiranje su ti metode zastite metala tako da su tvrdje od bilo kojeg laka koji mozes nanijet, a to na sto ti mislis odnosno na sto misle ovi sto kazu da se guli to je samo onaj hrom lak...to ne valja nista i guli se kosto i kazu, ali ti to nije ustvari niklovanje...pravo niklovanje elektrolizom bi te u najjeftinoj varijanti bar Milju kostalo za sve cetiri...a nisam bas ni siguran da li se aluminijum moze pocincat/niklovat/hromirat....a sto se tice komentara da ne idu na golfa ili da hrom dobro izgleda iznad 19" ja se ne bi slozio...pozz
 
Početnik
ma poliraj rubove,brate, ev ja radim momku jedne ovih dana, 16-ke, extra ispalo, a nije ni skupo...da se ispolirat da ne mozes gledat u njih ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
ma poliraj rubove,brate, ev ja radim momku jedne ovih dana, 16-ke, extra ispalo, a nije ni skupo...da se ispolirat da ne mozes gledat u njih ;)

veeeeeeeeeeeeeliki potpis
tak9o dobro izgleda a tako bezbolno za platit
 
ovo za rubove ti je dobar prijedlog, al' u potpunosti niklovati ni pod razno, nije Golf Chrysler 300C ili Escalade...
 
dobro dobro znaci niklovanje otpada, onda ne preostaje nista nego poliranje a srce ide u perla crnu vjerovatno pa bumo vidjeli ako nebi naisle kakve bolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top