NFS - Most Wanted - pitanje

NFS - Most Wanted - pitanje

Skinuo sam sa rapidshare-a NFS Most Wanted 2.2GB... sve raspakujem kako treba, fino poslozim u jedan folder i da pokrenem instalaciju kad ono trazi "Please insert CD/DVD in disc D:" a kompletan sadrzaj pohranjen na HDD... jesam li ovo uzalud skidao ili ima neko rjesnje za ovo :icon_question:
 
Član
jesi montirao na daemon tools image te igrice? mislim da je na 4 image fajla podijeljeno,ne sjecam se sad....
znam da sam morao pri instalaciji koristit daemon tools
 
Moras preko Deamon Tools-a da instaliras igrice.Tacno,u 4 fajla je podjeljena igrica.Moras da mount-ujes sva 4 fajla i instaliras. ;)
 
Član
...da nadopunim prethodni komentar...mountas ih sve 4 al jedan po jedan:D
mountas prvi i pocet ce instalacija,kad ti zatrazi sljedeci disk,odnosno izbaci ti tu poruku,ovaj prvi ukines,a drugi mountas i tako dok ne zavrsi instalacija....mislim da mora bit mountano i kad htjednes igrat...
nije komplikovano kad jednom odradis,ako vec nisi....
 
Ne moras jedan po jedan,zavisi od verzije Deamon Toolsa.Ja imam neki,mountujes ih po redu,na prvom mjestu CD1, i tako svih 4 u ovom slucaju,i kada sve to napravis,stisnes dugme za instalaciju i sacekas da se instalira.Ako nemas Crack onda ja mislim moras svaki put kada zelis igrati da mountujes,ali skines crack sa interneta i igras kao covjek
 

rs6

Član
skini sa isohunt.com preko torrenta sa normalnom instalacijom .... jer ako nisi radio sa deamonom da se ne zahebajes, zna pocet zezat oko OS-a ....
 
Cek ljudi, polako... koja 4 fajla... igrica koju sam ja skinuo sastoji se od 9 dijelova koje sam ja raspakovao u jedan folder... u tom folderu se nalaze raznorazni fajlovi i folderi potrebni za igru medju kojima je i autorun.. otvori se pocetna stranica, kliknem "Install" a ono zatrazi "Please insert CD/DVD"... sad o koja 4 fajla se radi :icon_question:

Ovako, skinuo sam taj program... instalirao preko Deamon Tools-a... sve 5 ali kod pokretanja igre pise "Can not locat DVD ROM, please select press OK and restart aplication".. sta treba jos uraditi da je korektno pokrene :icon_question:
 
Rijesio sam problem... instalirao preko Deamon tools-a, crack-ovao i sve fercera... golf V GTI ide ko zmaj :123: :cool: hvala vam na pomoci ;)
 
Član
citam prethodni post i kontam,nisi krekovao:lol:
nije losa igrica,onako,mo's se vozat,sto je kul :D
 
Top