nezgoda

nezgoda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sad se upravo vracam sa polja i u slavinovicima stoji pezo 607 plavi,nisam vidio drugo auto,mislim da je pjesaka udario jer je rasuta sva sajba naprijed.:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Član
pu j*ote....ja sam sad k'o baja, predjem 80 po onoj magistrali nasoj usranoj bare me bacaju iz trake u traku.....
 
Ili busem...Danas isao u Brcko...U Tinji se sudarili autobus i kamion DAF CF...Moguce da je bus preticao pa udario u kamion jer nije dovoljno duboko prosao, a moguce ja kamion isao brzo pa bus izasao, poceo kociti pa krenuo u kanal i zabio se u bus bocno i okrenuo ga....Kamion prilicno smrskan...

Na povrtaku u Mihatovicima-Sicima 3 auta se nanizala...2 povrijedjenih, koliko sam opazio nisu bili vezani pa su prilikom naglog kocenja udarili glava o sofer sajbu ili kokpit....:icon_sad:
 
Član
to je onaj mentalitet nasih ljudi .. ja danas u servisu , jedan covjek govori drugom : "dobre ba gume 65KM i to sa uzgradnjom" :icon_rolleyes:
 
Član
bulex je napisao(la):
trizex je napisao(la):
pu j*ote....ja sam sad k'o baja, predjem 80 po onoj magistrali nasoj usranoj bare me bacaju iz trake u traku.....

guma glavu cuva

Sare k'o u prici.....los asfalt, mas'an da te bog sacuva....ovo je pogotovo bilo na onom dijelu kod higijene....gore dalje prema merkatoru je ajde recimo i ok....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top