New Ford Ranger

New Ford Ranger

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
2h49u1c.jpg


330hixt.jpg


hx9554.jpg


dxmz4x.jpg
 
Član
@gaga,i meni tako izgleda,samo mi zadnji dio baca i na onog isuzua,sto ima kinez xin kai,potpuno isti...al opet,pravi tegljac...stroj:cool::cool:
 
Član
imam starog ovde vozam ga...tacnije ima ih svaki drugi uposlenik...presli cca35-40000 i lagano se raspadaju...krshevi...sve do jednog...mada su i putevi 80% katastrofa...mozda ovaj bude kvalitetniji al izgleda lijepo...
 
Legend
Cudime da su tako losi ti. Ovdje ko god ih vozi kuje u zvjezde. Njeg i Mazdu BT 50 ;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
imam starog ovde vozam ga...tacnije ima ih svaki drugi uposlenik...presli cca35-40000 i lagano se raspadaju...krshevi...sve do jednog...mada su i putevi 80% katastrofa...mozda ovaj bude kvalitetniji al izgleda lijepo...

potpis.... navozo ih se.. ne zna im se broj... i stariji i oni noviji 2005-2006godiste... ne zna se koji je vec krsh... kad je nov novcat... djeriz
 
Član
daki je napisao(la):
Cudime da su tako losi ti. Ovdje ko god ih vozi kuje u zvjezde. Njeg i Mazdu BT 50 ;)

ma losi skroz...nisam mogo da vjerujem da su vozila 03/04 godina nakon predjenih cca40milja u toliko losem stanju...cinjenica je da ih voza vise ljudi i da su putevi losi...al opet ogranicenje je 30-40 na sat svugdje i slabo ko prekoraci tako da ne mogu se ni putevi krivit...jednostavno katastrofalni...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top