New Ford Mondeo is Car of the Year

New Ford Mondeo is Car of the Year

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
2006337660503102989_rs.jpg


U izboru časopisa Auto Express iz Velike Britanije

Britanski najprodavaniji tjedni automobilski časopis Auto Express proglasio je novi Ford Mondeo za 'Car of the Year 2007', najbolji novi automobil 2007. godine na tržištu Velike Britanije. Test vozači časopisa Auto Express svojim ocjenama najviše bodova su dali novom Mondeu, a opisali su ga kao pravi obiteljski automobil za što je dobio još i nagrade za najbolji obiteljski automobil ('Best Family Car') i nagradu za najbolji karavan ('Best Estate Car').

Ford Mondeo osvojio je tri titule - najbolji novi automobil, najbolji obiteljski automobil i najbolji karavan na tržištu Velike Britanije za 2007. godinu

'Mondeo ima odlične performanse i zaslužio je najbolje ocjene i prvo mjesto u tri kategorije, najbolji novi automobil, najbolji obiteljski automobil i najbolji karavan. Vozi se tečno i lijepo kao luksuzna limuzina, te ima bogatu paletu motora i paketa oprema u kojoj svaki vozač može naći verziju prema vlastitom ukusu i željama. Izuzetno je prostran u unutrašnjosti, a treba istaknuti i visoku kvalitetu izrade, te visok stupanj komfora, što će cijeniti putnici kod svakodnevne vožnje', obrazložio je pobjedničke titule David Johns, glavni urednik časopisa Auto Express.

(k
 
Član
normala zna se ford je to samo kad bi u americi proizvodili mondeo bilo bi dobro
mozes misliti jos proizvode focusa staru liniju samo naprijed malo izmjenjen pozada isti kao onaj iz 2001 nekontam al hajd
 
Član
ako se nevaram juce sam vidio po Tuzli se voza jedan novi Mondeo.....ekstra izgleda stvarno nemam rijeci
 
Legend
Imaju 3 u Tuzli, jedan sivi dva crna, i jedan je porucen, i treba da dodje uskoro,a paket opreme je heben skroz. I ima jedan u Fordovom salonu izlozen.
Sto se tice focusa, sve vise mi se svidja, i definitvno sam odlucio postati vlasnikom jednog.

Inace cijena novog Focusa sa PDV do registracije iznosi 25.500 i to je malo jaci paket opreme, sa klimom, ele, podizacima, podesavanje volana, 5 vrata, daljinsko zakljucavanje, centralna, cd plejer bose, 6 zvucnika, elektronska blokada paljenja, kodiran kljuc.... i jos puno puno opreme neke, 4x airbag sistem protiv proklizavanja itd... 26.350 izadje sa metalik bojom.
 
Član
daki je napisao(la):
Imaju 3 u Tuzli, jedan sivi dva crna, i jedan je porucen, i treba da dodje uskoro,a paket opreme je heben skroz. I ima jedan u Fordovom salonu izlozen.
Sto se tice focusa, sve vise mi se svidja, i definitvno sam odlucio postati vlasnikom jednog.

Inace cijena novog Focusa sa PDV do registracije iznosi 25.500 i to je malo jaci paket opreme, sa klimom, ele, podizacima, podesavanje volana, 5 vrata, daljinsko zakljucavanje, centralna, cd plejer bose, 6 zvucnika, elektronska blokada paljenja, kodiran kljuc.... i jos puno puno opreme neke, 4x airbag sistem protiv proklizavanja itd... 26.350 izadje sa metalik bojom.
eto vidis a ja polovnu Octaviu platio vise......novo je novo pa nek prica ko sta hoce.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top