NEW Ferrari 458 italia

NEW Ferrari 458 italia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Ha sta je ovo bog te vidio :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XECvQwuQhOs&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/XECvQwuQhOs&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Pa naravno, zvuk je od formule1, a i ubrzanje od f1 složeno da bude u 458-ici, preočito je


.... ne znam šališ li se sa pitanjem :D
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Pa naravno, zvuk je od formule1, a i ubrzanje od f1 složeno da bude u 458-ici, preočito je


.... ne znam šališ li se sa pitanjem :D


bas ovi kilometri cudno nest idu :D
 
Član
5a2ac9b3d5faed9d8fdc418fe9c39912.jpg

evo fotka tog auta...auto je dizajnirano i motor i sve inspirisano formulom 1...Michael Schumacher je licno ucestvovao u razvoju i testiranju ovog modela te pomogao svojim dugogodisnjim iskustvom u f1..na tv sam gledao kada je on govorio o f458 italia,gdje je rekao da se voznja u ovom autu moze potpuno porediti s njegovim iskustvom u formuli 1...da je najbolji ferrari ikad ..bolji i od californie i f430 i ostalih,,,tako da ja vjerujem u ovo jos je snimak s neke tv cini mi se a i pak je to Ferrari,,,,sad f1 i nije dostupna samo tih nekoliko odabranih,mnogi proizvodaci daju modele koi du gotovo pa rame uz rame s f1,,,moji zakljucci,,pozz
 
AnDel je napisao(la):
evo fotka tog auta...auto je dizajnirano i motor i sve inspirisano formulom 1...Michael Schumacher je licno ucestvovao u razvoju i testiranju ovog modela te pomogao svojim dugogodisnjim iskustvom u f1..na tv sam gledao kada je on govorio o f458 italia,gdje je rekao da se voznja u ovom autu moze potpuno porediti s njegovim iskustvom u formuli 1...da je najbolji ferrari ikad ..bolji i od californie i f430 i ostalih,,,tako da ja vjerujem u ovo jos je snimak s neke tv cini mi se a i pak je to Ferrari,,,,sad f1 i nije dostupna samo tih nekoliko odabranih,mnogi proizvodaci daju modele koi du gotovo pa rame uz rame s f1,,,moji zakljucci,,pozz


Jarane otkrivaš toplu vodu. Sve to stoji, ali znaš li ti uopće šta je formula 1, i kakva ubrzanja to ima. na snimci 458 do 300 dolazi za par sek. zar ti se ne čini malo prebrzo :icon_question:
Mislim, nema smisla uspoređivat stvarne performanse 458-ice i formule 1
 
Član
Video je ubrzan kako neko napisa i uz to, ovo nije instrument tabla 458 Italie.

Ovo je predpostavljam F430, Scuderia mozda...
 
Član
a ja sam ovo vec vidio na yt i nije naslov bio ovakav cini mi se....slazem se da je mozda isalo scuderia il f430..opet ko ce se sjetiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top