netko iz Njemacke ?

netko iz Njemacke ?

BHT Ovisnik
Pozdrav,teba mi usluga,naime kupujem DVD za auto na ebay-u,e sada,ne rade dostavu za BiH nego za Njemacku,treba mi netko ako ima da to primi u Njemackoj i da mi posalje busom,ja bih to platio preko svoje kartice,samo trebam poslati negdje na adresu u Njemackoj,naravno placam uslugu ;)
 
Član
pocrkali dabogda (vise kao izreka ne doslovno) :( i ja neke tapete hocu da kupim i salju weltweit ... osim u bosnu srbiju kosovo makedoniju :mad: :mad: :mad: sad moram ganjat kao i ti :)
 
Član
ja imam adresu u njemackoj na koju mi dolaze stvari i svaki utorak mi je dostava za split...
ako se ne snadete nikako drugacije, moglo bi se i ovako odigrati.
s time da bi mogao srediti i prijevoz do mostara
 
BHT Ovisnik
evo nesto sam skentrao za Hamburg pa od tamo dostavu da rijesim...
@marko mozes na pm koliko bi kostalo to zadovoljstvo pa bih skontao busem iz splita mozda...
@zuti nema dostava za hrvatsku,lako bih da ima
http://www.ebay.de/itm/ES732GE-6-2-2-Din-HD-Touchscreen-DVD-USB-SD-Autoradio-Navigation-GPS-IPOD-TV-/230822813105?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item35be1c9db1#ht_16269wt_1139
 
Član
a oko 300-400kn meni uzme vozac za slicne pakete dovesti od gore...
samo jedan mali problem. vidim da je artikal u hong kongu, strah me da ne zapne gore na carini. meni svi paketi koji dolaze na D adresu su ili iz D ili iz zemalja iz EU, tako da nikad nije bilo opasnosti da bi zapelo na carini. za ovo se nebi bas usudio, bez da se prije ne cujem sa prodavacem odakle salje.

iz splita do mostara je lako rijesiti prijevoz
 
Član
artikal u Hong Kongu? :D
Nemoj Col3 kineza,pokajat ces se, ako ces vec nesto uzimati poljacaj malo i uzmi nesto kvalitetnije ...al ti opet kako zelis, ovo je samo estetika nista drugo;)
 
BHT Ovisnik
odlucio sam se ovaj
http://www.ebay.de/itm/D1205-7-Car-Single-1-Din-HD-in-Dash-DVD-Player-Stereo-Radio-Digital-Touch-Screen-/321033945316?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item4abf1d40e4

kolega ga ima,dobar je,a snasao sam se za dostavu ipak,hvala:cool:
 
Top