Nesto staro,ali lijepo

Nesto staro,ali lijepo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
danas sa pretrazivao slikice na cdovima i naletio sam na ovo[attachment=6870][attachment=6871]
 
Član
gledao sam na telki o fićosakiju još davno, to je neka ekipa stavila u fiću motor iz kawasaki ninje sad nisam ziher više 600 il 1000 kubika, uglavnom, prijenos lancem na zadnju osovinu, rijetki su htjeli isprobat max. speed
 
Član
corrado je napisao(la):
gledao sam na telki o fićosakiju još davno, to je neka ekipa stavila u fiću motor iz kawasaki ninje sad nisam ziher više 600 il 1000 kubika, uglavnom, prijenos lancem na zadnju osovinu, rijetki su htjeli isprobat max. speed

a koja je max speed???ja sam cuo neke price da ide 300 km/h al nevjerujem bas u to!!!
 
Član
ma nema sansi da fico ostane na zemlji pri 200 a kamoli 300
kad je fico pravljen aerodinamika nije bila ni izmisljena heheheh
 
Član
srdjo je napisao(la):
corrado je napisao(la):
gledao sam na telki o fićosakiju još davno, to je neka ekipa stavila u fiću motor iz kawasaki ninje sad nisam ziher više 600 il 1000 kubika, uglavnom, prijenos lancem na zadnju osovinu, rijetki su htjeli isprobat max. speed

a koja je max speed???ja sam cuo neke price da ide 300 km/h al nevjerujem bas u to!!!
kako ce ici 300km/h, kad sam motor kawasaki(200kg) sa tim motorom 600ccm ili 1000ccm ne moze ici 300km/h :p

a megabusa :) e to je stroj, 1300ccm, njam,njam...
 
Član
motor od 1000 bi možda i mogao 300, al nisam ziher za fiću, mislim da je nešto sitno preko 200, možda 220 max, ne znam za vas, al ja to nebi isprobavao
 
Član
Pa dobro, ako je za draga radjena bitniej ubrzanje nego brzina...ionako ko malo moze nabiti 220 na 402m kao izlazna brzina ? Jesam u pravu ili sam zasr`o ? hhehehe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top