Nestala tema sa problemima na forumu

Nestala tema sa problemima na forumu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo sad se ubih trazeci temu i nigdje je nema :D ima neka iz 1432. al zakljucana. znam da je prije par dana bila i noke pisao da ima problem sa garazom tj projektom svojim. jedino ako nije nesto zeznuto pa se izbrisalo sve do tog odr. datuma i zakljucalo...

btw, evo i ja vidim da nesto ne stima sa noketovom garazom. kao prvo kad sa glavne stranice foruma kliknem na njegov projekat jer je u njemu zadnjem postovano, ne prebacuje me na zadnju stranicu nego na prvu. al hajd nije ni to problem, nego pise da je bmwscaner zadnji postovao, a nigdje posta od covjeka. vjerovatno zato i prebacuje na prvu, jer nema tog posta na koji bi prebacilo. eto malo nek se deyo poigra i provjeri kad mu bude dosadno :D
 
Legend
http://www.bhtuning.com/ukoliko-primjetite-probleme-u-radu-foruma-pisite-ovdje-t-50444.html

evo je:cool:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
btw, evo i ja vidim da nesto ne stima sa noketovom garazom. kao prvo kad sa glavne stranice foruma kliknem na njegov projekat jer je u njemu zadnjem postovano, ne prebacuje me na zadnju stranicu nego na prvu. al hajd nije ni to problem, nego pise da je bmwscaner zadnji postovao, a nigdje posta od covjeka. vjerovatno zato i prebacuje na prvu, jer nema tog posta na koji bi prebacilo. eto malo nek se deyo poigra i provjeri kad mu bude dosadno :D

I meni se isto to desava sa njegovom garazom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top