nes prekida

nes prekida

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
niste ga shvatili dobro, za neonku je pitao ima li neki uredzaj pa da ona svira u ritmu muzike, i naravno da ima, samo to se kupi onda neonka koja ima te "programatore" jeftinije i bolje nego da kemijas sa tom
a razlog gasenja HU u instalaciji, i naravno da HU ne moe podnjeti jace zvucnike, pogotovo ako se pretjeruje sa pojacavanjem, tako da ili pojacalo ili skidaj zvucnke ostavi nesto normalno, da se ne bi ugasio jednm zauvijek ;)
i da moze ti isto tako biti da ti je slaba struja na HU dovuci sa akku direktno + i trebalo bi pomoci

zmayich je napisao(la):
bravo igyyyyyyy:):cool:

eddo je napisao(la):
vjerovatno je do lose instalacije, pokupujte nove napojne i audio kablove pa to sve fino pomjenjajte (pod nove mislim naravno i na deblje) i nebi se to vise trebalo desavat ... pozzz

:icon_confused:
 
Član
hehe i eddo je rekao, al nema sta resenje svih problema je zamjeniti kablove, sto bi nas naro rekao NEMOZE BEZ KABLA :):icon_smile::lol:
 
Član
igy je sve rekao . . . jednostavno nemas struje dovoljno nema napona dovoljno znaci kablove direkt sa akumulatora i pojacalo kakvo bilo bi idealno i ne bi trebalo bit problema . . .
 
Član
imas mali uredjaj koji dobijes uz neke neonke kada ih kupis (potrazi u radnjama sa kompjuterskom opremom, odnosno neonke za kuciste) kostaju oko 15km i imas 3 podesavanja on, off i to da prati ritam(koliko to god bilo potrebno) :icon_smile::icon_smile:a da se kupuje posebno nisam vidio nigdje, i malo skuplje neonkice imaju na tom kucistu mogucnost kacanja jos jedne neonke tako da zakacis 2 na isti uredjaj.
Nadam se da sam pomogao
 
Član
nihad3tzo je napisao(la):
igy je sve rekao . . . jednostavno nemas struje dovoljno nema napona dovoljno znaci kablove direkt sa akumulatora i pojacalo kakvo bilo bi idealno i ne bi trebalo bit problema . . .

eddo je napisao(la):
vjerovatno je do lose instalacije, pokupujte nove napojne i audio kablove pa to sve fino pomjenjajte (pod nove mislim naravno i na deblje) i nebi se to vise trebalo desavat ... pozzz

:icon_confused:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
imas mali uredjaj koji dobijes uz neke neonke kada ih kupis (potrazi u radnjama sa kompjuterskom opremom, odnosno neonke za kuciste) kostaju oko 15km i imas 3 podesavanja on, off i to da prati ritam(koliko to god bilo potrebno) :icon_smile::icon_smile:a da se kupuje posebno nisam vidio nigdje, i malo skuplje neonkice imaju na tom kucistu mogucnost kacanja jos jedne neonke tako da zakacis 2 na isti uredjaj.
Nadam se da sam pomogao

mislim da jesi bude iso vidjeti sutra dal postoji to
 
covjece, svasta ovdje procitat :lol:

neznam sta bih rekao.. HU i dalje ostaje HU sa svojih 15-20wrms po kanalu.. glupost kaciti toliko toga na njega i spustat mu impendacu ko da je DD Z1.. a ovo za neonku.. :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top